İbrahim Saraçoğlu Sivilce Soğan Kürü

09.01.2017
962
İbrahim Saraçoğlu Sivilce Soğan Kürü

İbrahim Saraçoğlu Sivilce Soğan Kürü

Sivilceler ile başı dertte olanlar için pek çok sivilce tedavi yöntemleri vardır. Ergenlik nedeniyle oluşan sivilceler olabilir, yanlış beslenme sonucu oluşan sivilceler veya yapısal genetik nedenlerden dolayı oluşan sivilceler olabilir. Her ne şekilde olursa olsun her türlü sivilce ile baş edilebilir.

İbrahim Saraçoğlu Sivilce Soğan Kürü

Kozmetik ürünlerle tedavi yöntemi uygulanacağı gibi bitkisel yollardan da sivilce tedavisi yapılabilir. Sivilce tedavisinde en etkili bitkisel yöntemlerden birisi İbrahim Saraçoğlu Sivilce Soğan Kürü olarak karşımıza çıkmaktadır. Soğan kürü ile bayanların pek çok rahatsızlıkları giderilebilmektedir, miyom, polikistik over, cilt lekeleri ve sivilceler gibi sorunlar için bir çözüm yolu olmaktadır.

Sivilceler için soğan kürü nasıl hazırlanır?

Sivilceler için soğan kürü tedavisi çok basittir, bir soğan alınır ve suyu çıkartılır çıkan bu su kulak çöpü yardımıyla sivilcelerin üzerine sürülür ve bekletilir. Özellikle iltihaplı sivilceler üzerinde oldukça etkili bir yöntemdir. Yüzde, sırtta, bacakta, kollarda, alında çıkan her türlü sivilce için uygulanır ve tedavi edici yanı çok fazladır.

Soğan kürü ile oluşmuş olan sivilceler tedavi edilir ve yeni sivilce oluşumunda da önleyici bir etki yaratılır. Cilt sağlıklı ve parlak bir görünüme kavuşur. Soğan doğal yapısı nedeniyle ciltte bulunan toksinlerin dışarı atılmasına yardımcı olur. Kükürtlü bileşiklere sahip olması nedeniyle de sivilceleri kurutucu etkiye sahiptir. Sivilceleri kurutarak cildin güzel görünümüne geri dönmesine yardımcı olur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.