Sivilceler İçin Dua

19.04.2017
1.174
Sivilceler İçin Dua

Sivilceler İçin Dua

Hepimiz Elhamdülillah Müslümanız ve ibadet ederiz bir sıkıntıya düştüğümüz zaman dua ederiz.  Yine bir hastalık geçirdiğimiz zaman da Allah’a inanarak ve tüm kalbimizle iman ederek dua edersek Allah istediğimiz tüm duaları kabul eder.  Hasta olduğumuz zaman veya bir yerimizde çıban,  sivilce,  siğil ve buna benzer bir şeyler çıktığında okunacak birtakım dualar vardır peki nedir bu dualar diye soracak olursanız eğer işte o dualardan bir kaçı;

Sivilceler İçin Dua: Senesimühü ale’l-hurtum.  İnna belevnaküm kema belevna ashabe’l-cenneti iz aksemuleyesrimünneha musbihıyne ve la yestesnun .  Fetafe aleyna taifu’m m-mi’r-Rabbike ve hum naimun.  Feesbehat ke’s-Sariym.  Bu yukarıda okudugumuz dua Temre dualarından birisi idi.  Temre duası,  yüzünüzde,  kolunuzda veya vücudunuzun herhangi bir yerinde cıkan sivilce,  siğil çıban ve buna benzer bunlar gibi yaralar için okunan çok kuvvetli bir dualardan bir duadır.  Bir diğer dua ise şu şekildedir:

Şeceratün cemma fi sahra tin sama la asle leha sabit ve la ferau leha sabit yunusun haraca min batnil hüt fedarabeha bi asahü fahterakat fahterakat.  Bu duaları her gün Allaha kalpten inanarak,  güvenerek okuyunuz sivilceleriniz inanarak ve güvenerek kalpten okursanız göreceksiniz ki gececek ama kalpten okumanız çok önemli inanarak bol bol dualar ediniz.  Allah’tan umut kesilmez Allah her zaman yardım eder.  Allahümme ya musağğırel kebiyri ve mükebbires sağıyri sagır ma bi.  Allah acil şifalar versin. . .

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.