1 Günde Sivilce Nasıl Geçer?

28.07.2016
1.446
1 Günde Sivilce Nasıl Geçer?

1 Günde Sivilce Nasıl Geçer?

Sivilcelerin kötü bir görüntü oluşturduğu tartışılmaz bir gerçek. Hele ki yüz bölgesin de çıkmış ise. Özellik ile yüzünde ya da görünen bir yer de çıkan sivilceden herkes hemen kurtulmak ister. Bu sivilceden bir an önce kurtulmak için yapılacak şey yani 1 günde sivilce nasıl geçer ? Bu sorunun en etkili yolu sivilce bantıdır.

Akşam yatmanıza yakın uyumadan önce yapmanız gereken daha önce satın aldığınız sivilce bantını sivilcenin üzerine yapıştırıp o şekilde uyumak. Sabah kalktığınız zaman aynanın önüne geçin ve sivilce bantını çıkarın. Sivilcenin yok olduğunu göreceksiniz. Bu şekilde sizi rahatsız eden sivilceden 1 gün içerisinde kurtulmuş olursunuz.

Piyasa da sivilce bantı olarak birçok marka satılmaktadır. Sizin hangi bölgeniz de sivilce çıkmış ise o bölgeye uygun sivilce bantı alıp uyguladığınız zaman sonucu göreceksiniz. Sivilceyi kurcalarsanız geçmesi gecikeceği gibi çıktığı bölgede iz bırakacaktır. Böyle bir sorun ile karşılaşmamak için yapacağınız en mantıklı yol yukarı da yazdığımız gibi en yakın bir eczaneden sivilce bantı alarak, yukarıda ki şekilde sivilcenin üzerine uygulamak. Böylece sivilce sorununuz ortadan kalkmış olur.

Piyasa da satılan sivilce bantlarına bir kaç örnek vermek gerekir ise, Nivea Visage T bölgesi için temizleyici bant ya da Roll Bant sivilce bantı suya dayanıklı – şeffaf olabilir. Başka marka ve çeşitler de mevcuttur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.