Ayakkabı Üzerine Küçük Fiyonklu Dokunuşlar

19.03.2024
1.320
Ayakkabı Üzerine Küçük Fiyonklu Dokunuşlar

Hiç kuşkusuz şimdiye dek zarafet ve şıklığı simgeleyen ayakkabılar üzerinde yerleştirilen küçük fiyonklar, bu yaz için markaların koleksiyonlarında yer alan önemli detaylardan. Fiyonklu ayakkabı modelleri bu yıl oldukça trend olacak. King Paolo ‘da bu akımı şık babetlerine uygulayan markalardan.

Fiyonklu Ayakkabı Modelleri

Fiyonklu Ayakkabı Modelleri

Fiyonklu Ayakkabı Modelleri

Kırmızı, mavi ve yeşil renklerin daha ön planda olduğu King Paolo 2013 yaz babet modellerinde babetler üzerine yerleştirilmiş olan küçük fiyonklar her türlü kombinlerinize uyum sağlamak ile birlikte, oldukça rahat kullanımı avantajı ile de tercih açısından cidden değerlendirilebilir bir seçim olabilir.

Fiyonklu Ayakkabılar

Fiyonklu Ayakkabılar

Öte yandan ayakkabı veya babet seçimini King Paolo ‘dan yana kullanacaklar için ürünlerin satış rakamları da gayet ekonomikler. 45 TL ile 130 Tl arası değişen Babet ve Ayakkabı modelleri arasında illaki size hitap eden bir tanesini bulacaksınız.

Fiyonklu Ayakkabı Modelleri 2024

Fiyonklu Ayakkabı Modelleri 2024

Sizde sipariş vermek için online King Paolo mağazasından size en yakın bayiyi bulup yerinde satın alabilir, veya henüz halen daha kampanyası devam eden Markarom dan erkek modelleri için beğendiklerinizi sipariş edebilirsiniz. Unutmadan Markarom fiyatlarında %75 lere varan indirimler de var.

Fiyonklu Ayakkabı

Fiyonklu Ayakkabı

YAZAR BİLGİSİ
Aslı Can
Türkiye ve Dünya tatlarından seçme tarifleri sizler için Modafesto sitesinde paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.