Barçın Spor İndirimli Ayakkabı Modelleri

13.09.2015
1.902
Barçın Spor İndirimli Ayakkabı Modelleri

Barçın Spor İndirimli Ayakkabı Modelleri

Spor giyimde öncü mağazalardan olan Barçın Spor Adidas,Nike, Puma ve diğer markaların ürünlerini ve spor malzemeleri satan mağazaların başında gelmektedir. Barçın Spor seri sonlarında ve her yeni yıla başlarken çeşitli indirimler yapmakta ve bu ürünleri sizlere uygun fiyattan sunmaktadır. Özellikle bayramlarda 1 al 1 bedava veya 2.üründe %50 indirim kampanyaları ile bir çok kişi tarafından yakından takip edilmektedir. Sizlerde bu indirimlerden faydalanmak ve yakından talip etmek için bu sayfamızı sürekli takip edebilirsiniz.

Adidas Süper Star Ayakkabı Modelleri

216.00 TL’den 108.00 TL’ye düşen bu ürünü hemen almak için barçın spor sitesini ziyaret edebilirsiniz. Tükenmiş olabilir elinizi çabuk tutun 😀
adidas-superstar-i-i-is-erkek-spor-ayakkabi

İndirime Giren Ürünler

adidas superstar erkek ayakkabı modelleri
Barçın Spor ürünleri arasında indirime giren ürünler bu şekilde beğendiğiniz ürüne bu fiyattan sahip olabilirsiniz. Adidas Sıperstar erkek ayakkabı modeline 262 TL’den indirimle 170 TL’ye sahip olabilirsiniz. Diğer bir model olan Nike Air Toukol ayakkabı modeline de 189 TL’den düşen fiyatı ile 113 TL’ye sahip olabilirsiniz.
adidas superstar BayanBayan ayakkanı Modelleri de yine aynı şekilde indirime giren ayakkabı modelleri arasında yer alıyor. Adidas Superstar pembe bayan ayakkabı modeline indirime girmiş fiyatı ile 117 TL’den sahip olabilirsiniz piyasa fiyatı 195 TL’dir.
adidas superstar ayakkabı modelleri
Adidas Superstar Ayakkabı modellerinin çoğunda bu indirim devam ediyor.Yukarıda görmüş olduğunuz modellere de indirimli fiyattan sahip olabilirsiniz.
adidas superstar ayakkabı modelleri 2015

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.