2017 Ayakkabı Dünyası Ayakkabı Modelleri

18.09.2015
1.932
2017 Ayakkabı Dünyası Ayakkabı Modelleri

2017 Ayakkabı Dünyası Ayakkabı Modelleri: Ayakkabı Dünyasında 2014 yaz sezonunda; yüksek topuklu ayakkabılar, babetler, casual ayakkabılar, topuklu sandaletler, klasik ayakkabılar, plaj terlikleri, düz sandaletler, gelin ayakkabıları, dolgu topuk ayakkabılar, terlikler, basic comfort kapalı ayakkabılar bulunuyor.

Yüksek topuklu ayakkabı modellerinde; Bentini, Canzone, Eva Moon, Loissane, Pierre Cardin ve Rosea markaları yer alıyor. Şıklığın ve klasik çizgilerin hakim olduğu, süet modellerin ön planda bulunduğu yüksek topuklu ayakkabılar kadınların ilgisini çekeceğe benziyor.
Ayakkabı Dünyası Ayakkabı Modelleri
Babet ayakkabı modellerinde; tek renk, renkli, çiçek desenli rahat ve şık babet modelleri kullanılmış. Malzeme olarak genelde kumaşlar, taban olarak termo tabanlar mevcut.
Pieces Ayakkabı Modelleri
Casual ayakkabı modellerinde; spor giyimin rahatlığı uygulanmış, bağcıklı ve bağcıksız ayakkabı modelleri spor giyim sevenlerin çok hoşuna gidecek.
Pieces Ayakkabı Modelleri 2015
Topuklu sandaletlerde; birbirinden güzel modeller yer alıyor, tek renk, iki renk, çapraz bağlamalı modellerde malzeme olarak genelde deri uygulanmış.
Ayakkabı Dünyası Pieces Ayakkabı Modelleri
Klasik ayakkabı modelleri ise; önü kapalı, önü açık, arkası açık modelleri ile klasik ayakkabıları sevenlerin beğenisine sunulmuş. Rugan modelleri oldukça ilgi göreceğe benziyor.
2015 Pieces Ayakkabı Modelleri
Plaj terlik modellerinde; rahatlık ön plana alınmış. Parmak arası, düz ve çapraz plaj terlikleri tüketiciye seçme şansı tanımış.Düz sandalet modellerinde; City Life, Clarks, Esem Comfort, Fifty ve Roseo markaları ile kadın ayakkabı severlerin beğenisine sunulmuş. Düz sandalet modellerinde rahatlığın şık dizaynlarla birleşimini görmekteyiz.
Gelin ayakkabı modellerinde; Eva Moon markası kullanılmış, çok şık ve gelin adaylarının hoşuna gidecek; beyaz renkte, sedef, saten, taşlı ve dantel tül modelleri kadınların beğenisine sunmuşlar.
Superga Ayakkabı Modelleri
Dolgu topuk ayakkabı modelleri de 2014 yazında oldukça ilgi çekecek, beğenilecek şekilde tasarlanmış. Dolgu topuğun rahatlığı ve şıklığı hem klasik modellerde hem de spor modellerde uygulanmış.Terlik modellerinde; rahatlık düşünülmüş, parmak arası ve düz modeller ile terlik kullanmayı seven kadınların beğeneceği modeller satışa sunulmuş. Basic comfort ayakkabılar; poli tabanları ve deri malzemeleri ile farklı modellerle ayakkabı severlerin beğenisine sunulmuş.

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.