Sivilce Nasıl Geçer? Ahmet Maranki

10.02.2017
1.249
Sivilce Nasıl Geçer? Ahmet Maranki

Sivilce Nasıl Geçer? Ahmet Maranki Sivilce oluşumu birçok sebepten ötürü tetiklenebilir. Kandaki bakteriler, karaciğer sorunları, aşırı yağlı bir cilt, stres, gıda bozuklukları gibi sebepler sivilce oluşumuna neden olabilir. Dışardan uyguladığınız tedavi sivilceyi geçici olarak uzaklaştırsa da, sorun karaciğerde ise bu sorun bir süre sonra tekrar baş gösterir. İşte Ahmet Maranki tam da bu noktaya parmak basıyor ve sivilceye karşı o anlık değil, kalıcı çözüm önerileri sunuyor. Ahmet Maranki’nin paylaştığı kürler ile sizde sivilce sorunlarından çok kısa sürede kurtulabilirsiniz. Sivilce nasıl geçer, Ahmet maranki bunun cevabını neredeyse %100’e yakın bir metotla veriyor. Üstelik tekrar etmesini de engelleyerek!

Uyarı: Aşağıda listesi oluşturulan Ahmet Maranki sivilce kürlerinde bulunan herhangi bir malzeme cildinizde ters tepkiye neden olabilir. Bu nedenle kullanmadan öne mutlaka alerji kontrol testi yapınız. Normal dışı bir etki görülürse bir defa daha kullanmayınız.

  1. Kaya Tuzu- Gül Suyu ile Sivilce Tedavisi

Ahmet Maranki, 80’in üzerinde mineral barındıran kaya tuzunun sivilceyi bölgeyi çok başarılı bir şekilde temizleyip sivilceyi bertaraf ettiğini ifade ediyor. Peki, kaya tuzunu cildimize nasıl uygulamalıyız? Çok kolay: Kaya tuzundan (tuz taşı) alacağınız 1 tek parça ile sivilce bulunan bölgede tuzu gezdiriniz. Azıcık su ile sivilce bulunan yeri nemlendirip tuzu uygulayabilecek duruma getiriniz. Kesinlikle göz çevresinde uygulamayınız ve kaçmaması için özen gösteriniz! Tuz uyguladıktan hemen arından ise gül suyu ile sivilceli bölgeyi temizleyiniz. Bu tedavi ile 1 haftada çok büyük ihtimalle sivilceleri azaltabilirsiniz.

  1. Kil Maskesi

Maranki, sivilcelere karşı en etkili bir diğer yönteminde kilden geçtiğini belirtiyor. Disiplinli bir şekilde kil uygulaması ile sivilcelerini kısa zamanda cildinizden bertaraf edebilir, cilt sağlığınızı çoğaltabilirsiniz. Kil, cilt gözeneklerini sıkılaştırıp yağı temizlemeye ve cildi canlı tutmaya yarar. Aktif olmayan deriyi cildinizden uzaklaştırarak sivilce oluşumuna neden olan etkenleri ortadan kaldırır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.