En İyi 5 Diyet Kitabı

19.12.2015
1.555
En İyi 5 Diyet Kitabı

En İyi 5 Diyet Kitabı

Zayıflamak için denemediğiniz yöntem uygulamadığınız diyet kalmadı mı ? Ne yapsanız kilo veremiyor musunuz?
Sizler için hazırlanmış muhteşem kitaplara göz attınız mı hiç ? Modafesto ekibi olarak biz sizin için bir araştırma yaptık ve diyet için yazılmış en popüler kitapları bir araya getirdik.

İşte 2016 yılına damgasını vuracak en iyi 5 diyet kitabı…

1-Peki Ben Şimdi Ne Yiycem?

Uzman Diyetisyen Simge Çıtak, Okunay Us Yayınevi’nden çıkan yeni kitabını French Oje ile birlikte yazdı. Pek çok diyet kitabından farklı olan bu kitap, kilo ve beslenmeyle ilgili dertleri farklı olan, ne yiyeceklerini şaşırmış durumdaki kadınların hikayesini bir araya getirmiş.

Kitap: Peki Ben Şimdi Ne Yiycem?
Yazar: French Oje & Uzman Diyetisyen Simge Çıtak
Yayın Evi: Okuyan Us Yayınevi
Fiyat: 16 TL

Peki Ben Şimdi Ne Yiycem

2-Omni Diyeti

Yine en popüler kitaplardan bir tanesi olan ve Amerikalı beslenme ve sağlık uzmanı Tana Amen’ın Pena Yayınları’ndan çıkan “Omni Diyeti” adlı kitap oldukça başarılı ve iki haftada tam 5. buçuk kilo verdiren başarılı bir yapıt olmuş.Tana Amen’ın geliştirdiği ve diyet yaparak zayıflamak isteyen kişilere ışık tutacak bu kitap diyet vermenin yanı sıra sağlık alanında da bir çok faydalı bilgiler içeriyor.

Kitap: Omni Diyeti
Yazar: Tana Amen
Yayın Evi: Pena Yayınları
Fiyat: 24 TL

Omni Diyeti

3-Diyetisyenin Günlüğünden Notlar

Diyetisyenin Günlüğünden Notlar isimli kitap Özlem Akın Özlem Akın Uzunhasanoğlu’nun kaleme aldığı ve Karma yayınlarının katkıları ile satışa sunulan kilo vermek için bütün klasik yöntemlerin dışına çıkarak farklı yöntemler ile kilo vermek isteyenleri zayıflatmaya çalışıyor. Kitap, duygusal detoks uygulayarak, ruh ve bedensel beslenme yöntemiyle kilo verdiren, insanların bilinç altına attıkları beslenmeye dair yanlış inanışlarını gün yüzüne çıkaran, arzu ettiğiniz bedene sahip olmanızı sağlayan aykırı bir diyetisyenin gerçek başarı hikayelerine değiniyor.

Kitap: Diyetisyenin Günlüğünden Notlar
Yazar:
Özlem Akın Özlem Akın Uzunhasanoğlu
Yayın: Karma Yayınları
Fiyat: 13 TL

Diyetisyenin Günlüğünden Notlar

4-Güneş’le Kaçamak Diyeti

Güneş Aksüs’ün kitaplarından bir tanesi olan kaçamak diyeti aç kalmadan yapılabilen bir zayıflama tekniğini anlatıyor. Kitapta hiç aç kalmadan, gram ve kalori derdine düşmeden zayıflamanın sırları anlatılıyor. Sizlerde şu yasak, bu yasak şu gün bunu ye bugün bunu ye gibi yasak ve isteklerle dolu bir diyet yapmak istemiyorsanız kesinlikle Güneş’le Kaçamak Diyeti adlı kitabı okumalısınız.

Kitap: Güneş’le Kaçamak Diyeti
Yazar: Güneş Aksüs
Yayın: Doğan Novus Yayınları
Fiyatı: 16 TL

Güneş'le Kaçamak Diyeti

5-Diyet Bahane Kilo Vermek Şahane

Diyet Uzmanı Çiğdem Tuncer imzası taşıyan Diyet Bahane Kilo Vermek Şahane adlı kitap da sağlıklı, lezzetli, ekonomik, geleneksel mutfak kültürümüze uygun pratik yemek tarifleriyle sağlıklı ve doğru beslenmeyi öğrenerek kilo vermeyi öneren bir diyet kitabı.

Kitap: Diyet Bahane Kilo Vermek Şahane
Yazar: Diyet Uzmanı Çiğdem Tuncer
Yayın: Bilgi Yayınevi
Fiyat: 25 TL

Diyet Bahane Kilo Vermek Şahane

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.