Kahveni İç Maskeni Yap

12.10.2016
765
Kahveni İç Maskeni Yap

Türk kahvesi, kadınların vazgeçilmez içeceklerinden biridir. Faydalarını saymakla bitiremeyeceğimiz bu kahve ile güzel bir cilde sahip olmanız mümkündür.

Kahveni İç Maskeni Yap

Kahveni İç Maskeni Yap

Türk kahvesinin vücuda olan etkisi saymakla bitmiyor. Genellikle kadınların günlerinde tüketilen bu kahve, kadınlar tarafından fal bakmak dışında birçok şekilde kullanılmaktadır. Kullanımı oldukça basit olan Türk kahvesi maskesi ile cildinizdeki ölü deriyi atabilir ve yeni deri hücrelerin oluşmasını sağlayabilirsiniz. Son yıllarda yapılan araştırmalar neticesinde bilim adamları da Türk kahvesinin cilde olan faydalarını açıklamıştır.

kahve maskesi

kahve maskesi

Türk kahvesini pişirdikten sonra içiniz. Dibinde kalan telveyi ise soğutunuz. Ardından çok yoğun olan bu kahve telvesini seyreltmek için içerisine 3 5 damla kadar zeytinyağı damlatınız. Bu sayede ince kum taneleri gibi olan telve krem kıvamına gelecektir. Dikkat edilmesi gereken nokta zeytin yağını fazla kaçırmamanız. Eğer dediğimizden fazla koyarsanız cıvık bir kıvam elde edersiniz.

kahveni iç

kahveni iç

Bu ise cildinize yeterli faydayı vermemektedir. Karışımı hazırladıktan sonra 15 dakika kadar cildinizde kalacak şekilde sürüyorsunuz. Zaten 15 dakika dolmadan cildinizin gerginleştiğini hissedeceksiniz. Bu şekilde vücut beslenir ve toksin maddeler vücuttan atılır. 15 dakika dolduktan sonra sürdüğünüz bölgeyi yıkayacaksınız. İşlem bu kadar basittir. Bu maskeyi gün aşırı uygulayarak cildinizin hafif, temiz ve nemli olduğunu hissetmeniz mümkündür. Sizde içtiğiniz Türk kahvesinin telvesini ziyan etmek istemiyorsanız bu maskeyi uygulayabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Zeynep
25 Yaşında Moda'yı yakından takip eden ve ünlü markaların yeni sezon ürünlerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan Modafesto.com Moda yazarı
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.