Erkekler İçin Tüy Dökücü Krem Önerisi

30.08.2016
1.044
Erkekler İçin Tüy Dökücü Krem Önerisi

Kadınların istenmeyen tüylerle mücadelesini herkes bilir. Bazı erkeklerde ya çok fazla tüylü olduklarından ya da tüysüz bir görünüme sahip olmak istediklerinden, kadınlar gibi tüyleri ile mücadele ederler. Ancak buradaki fark, erkeklerin kadınlarla aynı yöntemi kullanacak kadar cesur olmamasıdır.

Erkeklerde özellikle sporcuların ya da mankenlerin tüylerini aldırmaya çalıştıkları bilinir. Özellikle manken olanlar için bu kaçınılmaz bir durumdur. Peki, erkekler tüylerinden nasıl kurtulurlar. Kadınların da sık kullandığı lazer tedavisi erkekler için de geçerlidir ancak erkeklerde en çok kullanılan yöntem, bu iş için özel olarak üretilen bazı kremleri kullanmaktır.

Bu kremler, içerdikleri kimyasal karışım sayesinde, kıl ile derinin temasını kopartarak, zahmetsiz bir temizlik sağlamaktadır.

Erkekler İçin Tüy Dökücü Krem Önerisi

Yöntem oldukça kolaydır. Krem, temizlenmek istenen bölgeye sürülür ve yayılır. Ardından yaklaşık 7 ile 8 dakika arasında bir süre beklenir. Bu süre içerisinde krem içerisinde kimyasal madde, kılı deriden ayırmakla meşguldür. Gerekli süre dolduktan sonra, krem kutusundan çıkan plastik bir aparata yardımı ile krem sürülen yerden temizlenir. Spatül benzeri bu malzeme ile kremi sildiğiniz de, krem ile beraber yüzeydeki tüylerin de geldiğini göreceksiniz.

Erkekler için tüy dökücü krem önerisi sorulduğunda söylenebilecek bir kaç bilindik marka vardır. Bioder, Veet ve Deotak, erkeklerin en çok tercih ettiği tüy dökücü krem markalarındandır. Hangisini tercih ederseniz edin kullanmadan önce içerisinde yer alan açıklamaları mutlaka okuyun

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.