Çinli Ve Rus Kadınların Güzellik Sırları

30.06.2016
1.033
Çinli Ve Rus Kadınların Güzellik Sırları

Çinli Ve Rus Kadınların Güzellik Sırları

Herkes Çinli bayanların nasıl pürüzsüz ve gergin bir cilde sahip olduğunu merak etmektedir. Şuan size bu pratik bilgiler hakkında tavsiyeler vereceğiz.

Çinli kadınlar, bölgelerinde bol miktarda beyaz çay bulunduğundan, bu çayı oldukça fazla tüketmektedir. Beyaz çay, hücreleri tazeleyerek cildin yenilenmesini sağlamaktadır. Ayrıca saçları için de ayrı bir kür kullanmaktadırlar. Biberiye yağı ile yeşil çayı karıştırarak kullandıkları bu kür, saçların bakımlı ve parlak görünmesini sağlar. Bu kürü banyodan sonra saçları durularken kullanırlar. Tüm vücudu temizlemek ve arındırmak için de ayrı bir kür kullanırlar. Vücut kürü de denilen bu kür, küvete bir bez içerisinde biberiye yaprakları konularak hazırlanır. Bu sayede vücutta bulunan toksinler atılır ve daha parlak bir vücuda sahip olurlar.

Rus kadınların da kullandıkları çeşitli güzellik sırları vardır. Bu kadınlar dünya çapında fiziki ve yüz güzellikleri ile tanınırlar. Uzun boylu ve geniş omuzlu olsalar da cilt bakımı için kendilerine has sırları vardır.

Öncelikli olarak sırlarından en önemlisi havyardır.  Evet, lüks sofraların vazgeçilmezi havyar sayesinde Rus kadınlar ciltlerindeki çatlakları onararak pürüzsüz bir cilde sahip olurlar. Bunun için son yıllarda havyar özlü krem kullanmaktadırlar.

Ayrıca somon balığı tüketimini sıkça gerçekleştiren Ruslar, uzun süre genç kalabilirler. Genellikle fazla güneşe maruz kalmadıkları için beyaz tenli olurlar. Ancak yaptıkları Peeling sayesinde ciltlerindeki ölü deriyi kaldırarak canlı bir görünüme sahip olurlar.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.