Akrep Burcunun Genel Özellikleri

01.05.2014
583
Akrep Burcunun Genel Özellikleri

Akrep Burcunun Genel Özellikleri
Akrep  Burcu Özellikleri, burçların genel özelliklerini incelemeye devam ediyoruz.Akrep Burcu Erkeği, Akrep Burcu Kadını hakkında bilgileri uzmanların açıklamaları doğrultusunda sizlerle paylaşıyoruz.

Akrep Burcu / 23 Ekim-21 Kasım

Akrep Burcunun Genel Özellikleri

Burçlar kuşağının sekizinci burcudur . Maddenin yok oluşu ve yüksek gücü sembolize eder .

Akrep burcu insanının yaşamında temel kurallar , değişikliğe açık olaylar ve bilgiler önem taşır .

Akrep burcu insanları için en uygun söz “Ben istiyorum”dur .Bu burç insanlarının istek güçleri kuvvetlidir . İçten gelen bilinçli istek doğrultusunda oluşmuş dürtüleri yoğunluktadır . Akrep burcu insanının hayatı genelde iç güdülerini yapıcı bir şekilde ortaya koymakla ve duygularının savaşı ile geçer .

Akrep burcu insanları arzu ve seksüel dürtülerle dolu olduklarından ihtiraslı ve hırslı bir sevgili olurlar . Sevgileri kontrollerinden çıkarsa , ki bu onlarda sık sık olur , sahiplenme duygusuna , kıskançlık ve şiddete yol açabilir .

Akrep burcu kadar iyi yönde gelişebilen ve aynı zamanda kötü yönde gelişebilen başka bir burç yoktur . Çok iyi ve yardımsever bir dost olabildiği gibi , birisinin arkasından entrikalar çeviren , amansız bir düşmanda olabilir . Akrep insanları sevdikleri konuya veya olaya bütün enerjilerini harcarlar .

Bundan dolayı konu seçiminde çok dikkatli ve titiz olmalıdırlar .Çünkü ikinci bir konu veya olaya enerjileri kalmaz .Akrep insanları hayatı hiçbir zaman hafife almazlar . Ciddiyetleri çalışmalarından anlaşılabilir .

Mükemmel olma istekleri onları başkalarının sorumluluğunu üstlenmekten uzak tutar . Detaylar üzerinde durmaları , kendi güçlerinin üstüne çıkıp yorulmalarına neden olur ; olaylar onları yıldırmaz , zorlamalar ve ödünler büyük olsada sonuna kadar dayanmaya çalışırlar . Burçlar kuşağının objektif olamayan birkaç burcundan biridir .

Bazen tek olma özelliğinide ellerinde tutarlar .Kendilerinin olumsuz yönlerini , zayıflıklarını görmezler , başkalarınıda kendileri gibi zannederler ; onlar birşeyi yapabiliyorsa , başkalarıda yapabilmelidir . Dostlarına yardım ve iyilik yapmaktan hoşlanırlar , fakat her zaman onlardan bir beklentileri vardır . Yardım ettikleri kişinin hemen kendi ayakları üstünde durmasını , aktif olmasını isterler ve o kimseyi buna zorlarlar .

Akrep insanı bir dostuna sır veriyorsa , onun o sırrı saklamasını ister , bu arzu onda diğer burçlardan daha fazladır . Eğer sırrı açıklanırsa öfkesinden kaçınmak zor olur , o kimse ile bir daha arkadaşlık etmez . Kötü bir düşman olur . Akrep insanı mücadelesinde kural tanımaz , çok acımasız olabilir . Başkalarındanda bunun tersini beklemez .

Bu burcun insanlarının bir özelliğide başkalarını çok çabuk etkileyebilmeleridir . Etkileri altına aldıkları kimseden en gizli bilgileri ufak oyunlar yaparak rahatça alabilir . Onların kullanma ve sahiplenme istekleri aşırı geliştiğinden , Zodyak’ın en bencil tipleri olabilirler , başkalarının güçsüz yönlerinden istifade ederek üstünlük sağlarlar .

Onlar için zayıflık ; çirkin , önemsiz ve sakınılması gereken bir şeydir . Çevrelerindeki insanların zayıf ve güçsüz zamanlarını sezerek bilinçli bir şekilde onları kullanmaya kalkarlar .

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.