Yılbaşında Gidilecek Gözde Mekanlar

24.12.2015
870
Yılbaşında Gidilecek Gözde Mekanlar

Yılbaşında Gidilecek Gözde Mekanlar

Yılbaşında Gidilecek Gözde Mekanlar neler? Yıl başı gecesi için bütün hazırlıklar tamam peki ama geceyi nerede geçireceksiniz. Saatin geç olmasından dolayı nerelerde daha rahat edersiniz hepsi konumuzun detayında…

BENİM GÖZDE MEKANIM

Yeni yıl’a girmeye gün saydığımız şu günlerde mekan araştırması yapmaya başladığınızı biliyoruz. Bu yıl sizleri hiç zorlamayacak gözde mekanlar şimdiden hazırlıklarına tam gaz devam etmektedirler. Seçmekte kararsızlıklar yaşayacağınız konseptleriyle göz dolduran mekanlar mevcut.

Bu yıl oldukça değişik fikirlere sahip olan mekan sahipleri sizlere eğlence ile dolu bir gece yaşatmaya kararlı .Örneklendirme yapmak gerekirse yılbaşınızı ünlü sanatçılarla geçirmek isteyenler için bir çok seçenek var.Bu yıl jolly joker sizleri yeni türkü gurubuyla ağırlamaya çalışacaklar. Biletlerinizi biletix ten alabileceğiniz,bir çok mekan konser zevkini sizlere yaşatacak.

Yılbaşında Gidilecek Gözde YerlerRahatından vazgeçmeyenler için ise zengin menüleriyle balo salonları da dikkat çekiyor. Örneğin bu yıl conrad İstanbul bosphorus’un balo salonun da yalın sizlerle olacak. Gala yemeği menüsüyle bu mekan da yılbaşına girmek bir kişi 450 lira her şey sizin isteklerinize bağlı.

Yılbaşında gidilecek gözde mekanlar saymakla bitmez bir iki örnekle anlatılamaz bir çok mekan sizlere o gece muhteşem , şölen tadında, yeni yıla girmenizi sağlayacak. Size sadece giyinip süslenip yanınıza en sevdiğiniz eşinizi dostlarınızı alıp çıkmak kalıyor.

Yılbaşında Gidilecek Gözde MekanlarYeni yılda herkesin kendine özel istek ve dilekleri vardır,umarız bu yıl sizin yılınız olur ve dilediğiniz hayal ettiğiniz bir gece geçirirsiniz.Tüm dileklerinizin gerçekleşeceği güzel bir yıl sizinle olsun.Siz gözde mekanınızı seçmediyseniz seçenekleriniz arasına bu mekanları da almanızı öneririz bu yıl sizin yılınız olacak

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.