Yemek Yemeden Zayıflama

19.03.2017
1.080
Yemek Yemeden Zayıflama

Yemek Yemeden Zayıflama: Bu yöntem oldukça zararlıdır. Yemek yemeden kilo vermek mümkündür fakat oldukça sağlıksızdır. Ayrıca birçok riski de içerisinde barındırmaktadır. Bunların başında yemek yemeden zayıflama mümkündür fakat verdiğiniz kiloları diyeti bıraktığınızda fazlasıyla alacaksınız. Eski kilonuzdan daha kilolu bir hale geleceksiniz. Bu nedenle yemek yiyerek zayıflamanız size kalıcı bir fit vücudu sağlayacaktır. Yemek yemeden zayıflayabilirsiniz fakat ömrünüzün sonuna kadar aç kalacak değilsiniz. Bu nedenle yemek yiyerek zayıflayın. Günden ortalama olarak 6 veya 7 öğün yemeniz gerekmektedir. Ve gece yatmadan 3 saat önce bir şeyler yemeği bırakmalısınız. Bu öğünlerden en önemlisi kahvaltıdır. Beyaz ekmek yememeye özen gösteriniz ve yağlı besinlerden uzak durmalısınız. Sonra 2 saat sonra ara öğün olarak yeşil elma yiyebilirsiniz.

Faydalı Konu: 3 Günde 3 Kilo Vermek

Öğle yemeğinde protein ağırlıklı yiyecekler, mesela haşlanmış tavukgöğsü yemeniz önerilmektedir. 2 saat sonra ara öğün olarak yağsız tuzsuz bir salata yiyebilirsiniz. Bu şekilde devam ettiğinizde kısa sürede kilo verecek ve sağlığınıza kavuşacaksınız. Birçok diyetisyen yemek yemeden kilo verileceğini çok yanlış bulmaktadır. Bu nedenle hiç aç kalmadan fit bir vücuda sahip olmanın inceliklerini anlatırlar. Bunlardan birkaçı da şu şekildedir.

Kilo vermenin temel taşlarından bir tanesi spor yapmaktır. Siz ne kadar spor yaparsanız o kadar çok kalori yakarsınız ve yaktığınız kalorinin miktarı kadar da kilo verirsiniz. Bu nedenle yemek yemeden zayıflama çok fazla tercih edilmemektedir. Yemek yiyerek zayıflama mutlaka herkesin isteyeceği bir şeydir. Özellikle tatile çıkmadan önce bayanların kısa sürede fit bir vücuda sahip olmak için kullanılan bu yöntem günümüzde oldukça popüler bir hal almıştır. Zaman zaman bazı televizyon programlarında anlatılan diyet doktorlar tarafından da onay almıştır. Sağlık Bakanlığı tarafından kamu spotu olarak yayınlanan reklamlar da bu diyeti desteklemektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.