Vücudunuza Göre Bikini Seçin

12.05.2015
701
Vücudunuza Göre Bikini Seçin

Vücudunuza Göre Bikini Seçin

 Özellikle yaz aylarında kıyafet seçimi hele hele mayo ya da bikini seçimi oldukça dikkat gerektiren ve bazı noktalara dikkat ederek yapılması gereken bir iştir. Özellikle bikini seçerken tüm vücut özelliklerinizi iyice düşünmeli gözden geçirmeli ve size ve vücudunuza en çok uyacak bikini modelini seçmelisiniz. İnsanların hem yaradılış gereği ve hem de sonradan kazanılan özellikleri ile vücut şekilleri birbirinden daha farklılık kazanmaktadır. Bazı vücut tipleri ne giyse yakışan cinsten olup istediği şekilde giyinmekte ve tarzını rahat bir şekilde yaratarak beğeni toplamaktadır. Ancak vücudunuzun belli özellikleri var ve bu özelliklere göre kıyafet seçmek zorunda iseniz bikini seçiminde çok daha fazla dikkatli olmalısınız. İdeal vücut tipine sahip kadınlar genellikle bikini seçiminde boyundan ip ile bağlı modelleri tercih etmekte ve bu modeller onları daha güzel ve çekici bir hale getirmektedir.

 Bikini seçimi
Alt ve üst parçaları aynı desene ve renge sahip modeller bu tip vücutlar için daha uygundur ve yine mayokini gibi ürünlerde bu vücut tipine sahip bayanlarda çok güzel duracaktır. Eğer basen ölçünüz göğüs ölçünüze göre oransal olarak daha geniş ise yine rahatlıkla bikini kullanabilecek ancak basen kısmınızı kamufle etmek için alt parçayı daha koyu renklerden üst parçayı ise açık b-ve desenli renklerden tercih edebilmektesiniz.

Üst kısmı slikon destekli ürünlerden kullanabilir ve vücudunuzu dengeli gösterebilirsiniz. Tam tersi göğüs ölçünüz daha büyük ve basen ölçünüz daha dar ise yine alt üst ayrı satılan modelleri tercih edebilir ve üst parça daha koyu boyundan bağlı alt parça ise renkli ürünleri ve de iple bağlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Eğer bel ve basen oranınız aynı ise bu kez mayokini tercih edebilir eğer göbekli bir vücut tipine sahipseniz daha çok boyuna çizgili mayolar sizin için uygun olabilecektir.

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.