Ten Rengine Göre Saç Rengi Belirleme

05.11.2016
1.434
Ten Rengine Göre Saç Rengi Belirleme

[K]adınların hemen hemen her ay çokça para ve zaman ayırdığı bölge olan saçlar, güzelliğinizi ortaya çıkarak en önemli noktalar arasındadır. Doğru bir saç rengi seçiminde kadınlar kendilerini hem daha rahat hissedecek hem de öz güvenleri artacaktır. Doğru ten rengine göre saç rengi seçimi noktasında dikkat edilmesi gerekenler arasında en önemli olanlarından biri saç renginizin ten renginizi boğmaması ya da tam tersi ten renginizin saç rengini gölgede bırakmamasıdır. İkisinin de dengeli olduğu, teninize uygun bir renk mutlaka olacaktır.

 😎 Faydalı Konu: Doğru Saç Rengine Nasıl Karar Verilir?  😎 

Ten rengi beyaz olan kadınların en çok tercih ettiği saç renklerinden olan siyah saç beyaz tenli kadınlarda oldukça güzel durmaktadır. Yün yapınıza uygun olarak saçınızın modelini de küt, uzun düz ya da dalgalı bırakabilirsiniz.

Ten Rengine Göre Saç Rengi Belirleme

Ten Rengine Göre Saç Rengi Belirleme

Beyaz tenli kadınların bir diğer seçimi olan sarı saç rengi ise tonunun iyi ayarlanması gereken bir renk tercihidir. Sarı rengi seçerken çok fazla çık tonlara kaçmamakta fayda olacaktır. Beyaz tenli kadınlar kızıl saç rengi seçimiyle de güzelliği yakalayabilirler. Buğday tenli kadınlar için kiremit rengi ve sarı rengini tonları ideal seçimler arasında olabilir. Esmer tenli kadınların tercih etmesi gereken saç rengi ise siyah, kızıl ya da kahverengi olabilir. Saç renginizi seçtikten sonra uygulayacağınız saç modeli de o rengin teninizde farklı durmasını sağlayacak bir etkendir.

YAZAR BİLGİSİ
Zeynep
25 Yaşında Moda'yı yakından takip eden ve ünlü markaların yeni sezon ürünlerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan Modafesto.com Moda yazarı
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.