Bergüzar Korel’den Yaz Ayları İçin Saç Bakım Sırları

23.08.2015
659
Bergüzar Korel’den Yaz Ayları İçin Saç Bakım Sırları

Bergüzar Korel’den Yaz Ayları İçin Saç Bakım Sırları

PANTENE’IN SAÇ BAKIM KREMLERİ, BERGÜZAR KOREL’İN YAZ MEVSİMİNE DE SAĞLIKLI VE GÜZEL GÖRÜNEN SAÇLARLA BAŞLAMASINI SAĞLIYOR
örgülü bir topuzla ayrışırsınız, bazı günlerde de iri dalgalar veya basit bir at kuyruğu gibi daha az dikkat çeken, rahat bir görünüm tercih edersiniz. Bu yaz sizi nasıl bir tarz bekliyor bilmiyoruz ama dünyanın 1 numaralı saç bakım kremi markası Pantene, her saç tipine uygun saç bakım kremleriyle yanınızda! Saçlarınıza ipeksi bir yumuşaklık vererek güneş, deniz ve kumun saçınızı yıpratmasını önlemeye yardımcı olan Pantene saç bakım kremleri, her mevsim olduğu gibi yaz aylarında da Bergüzar Korel’in vazgeçilmezi:

“Bu yaz sosyal takvimim çok dolu. Arkadaşlarımla katılacağım davetlerden, ailemle plajda geçireceğim zamana kadar saçlarımı yazın klasik testlerine tabi tutacağım gibi görünüyor. Her duruma ve ruh halime göre de saç şekillerim değişecek tabii…” diyor Bergüzar

Pantene’in saç bakım kremleri sayesinde bütün yaz harika saçlara sahip olmak çok kolay. Etkili Pro-V formülü her bir saç telini güçlendirerek saçlarınızı yumuşatıyor, karşı konulmaz bir parlaklık veriyor ve canlandırıyor.

“Bence ancak sağlıklı görünen saçlar gerçekten güzel görünebilir – plajda güneşin altında geçen bir günün sonunda bile…

Oyuncu ve Pantene Marka Elçisi

“Saçımı yıkarken, Pantene şampuandan sonra her seferinde saç bakım kremi de kullanıyorum. Saçlarımın her yıkamada değiştiğini, güzelleştiğini fark ettim saç fırçam saçımda çok kolay kaymaya başladı ve saçım daha az dökülüyor. Saçlarım hiç bu kadar sağlıklı ve güzel görünmemişti!”

Sağlıklı ve güzel görünen yaz saçları için size en uygun Pantene Pro-V saç bakım kremini deneyin.
Her yıkamadan sonra dünyanın 1 numaralı saç bakım kremi Pantene’i kullanın, saçlarınızın sağlıklı görünen en güzel halini ortaya çıkarın.

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.