Hadise Saçlarını Nasıl Uzatıyor ?

25.10.2015
1.731
Hadise Saçlarını Nasıl Uzatıyor ?

Hadise Saçlarını Nasıl Uzatıyor?

Hadise’nin saçlarının sırrını merak ediyor musunuz ? Kısa sürede nasıl bu kadar uzun bir saça sahip olabiliyor diye merak edenler için kısa sürede nasıl saç uzatılır hep birlikte bakalım. Hadiseyi örnek almamızın nedeni gür ve parlak dikkat çeken saçlara sahip olması. Girdiği her ortamda bu özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeye başarıyor. Ve bu durumun sebebi ile ilgili ortaya atılanlar da oldukça ilginç.

Söylenilenlere göre Hadise Saçlarını 10 günde bir yıkıyor
Saçlarının güzelliğinin sırrı az yıkamasıymış. Hadise’nin saçlarını 10 günde bir yıkadığı öğrenildi. Bu durumu inkâr etmeyen ünlü şarkıcı konuyla ilgili olarak, “Saçları yıkamak, ardından da fön çekmek çok yıpratıyor. O yüzden de az yıkıyorum” diyor Alıntı

Doğal Yollardan Saç Uzatımı

Peki ama doğal yollardan saçlarınızı nasıl uzatabilirsiniz.Aşağıda vereceğimiz doğal saç uzatma yöntemi ile 15 günde saçlarınızı 3-4 cm uzatmanız mümkün.

Saç Uzatan Maske Malzemeleri :

Badem yağı
Vitamin E
Vitamin A
Sarımsak yağı
Dulavrat otu yağı
Hint yağı

Yapılışı :

Tüm malzemeleri alarak bir kabın içerisinde karıştıralım.Daha sonra oluşturmuş olduğunuz bu karışımı saçınıza masaj yaparak uygulayın ve 2 saat boyunca bekleyin. Bu karışımı 15 günde 4 kez uygulayın ve 14 günün sonunda değişimi sizde farkedeceksiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Şükran Erten
Modafesto.com - Moda Yazarı
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.