Pınar Altuğ Ve Sinem Kobal Güzellik Sırları

14.12.2016
831
Pınar Altuğ Ve Sinem Kobal Güzellik Sırları

[P]ınar Altuğ, eski mankenlerden olup, mankenliği bıraktıktan sonra oyunculuğuyla beğeni kazanmıştır. Makyajlı haliyle olduğu kadar makyajsız haliyle de pürüzsüz bir cilde ve güzelliğe sahip olan Altuğ, güzellik sırlarını açıkladı. Her gece yatarken kendi yaptığı doğal kremi kullandığını söyleyen güzel oyuncu, cilt maskesini ve ardından Peeling yapmayı ihmal etmiyor.

Vücudunun ölü derilerini atmak için ayda 1-2 defa hamama gidip kese yaptıran oyuncu, bu uygulamadan sonra nemlendirici kullanmanın şart olduğunu söylüyor. Ayrıca günde en az 2 litre su tükettiğini, zayıflamak için diyet yapmak yerine meyve ve sebze ağırlıklı beslenmenin daha sağlıklı olacağını, vücudu çalıştırmak ve dinç durmasını sağlamak içinde, spor yapmanın gerekliliğini ve önemini bir kez daha dile getirdi.

[S]inem Kobal, oynadığı diziler, reklam filmleri ve sinema filmleriyle oldukça beğeni toplayan ve sürekli gözler önünde olan bir oyuncudur. Doğal güzelliğiyle ve saçlarına yaptığı özel uygulamalarla bilinen oyuncu, bu konudaki fikirlerini açıkladı. Özellikle saç bakımı için büyük paralar ödemeye gerek duymadığını belirtirken, aktarlardan aldığı doğal yağları kullanmayı tercih ediyor.

Bu yağlardan en etkili olanının yılan yağı olduğunu savunan oyuncu, bu yağın saçlardaki kırılmaları azalırken, parlaklık kazandırdığını da söylüyor. Cildi içinde ağır makyajlar yapmaktan kaçındığını söyleyen Kobal, dışarı çıkarken bir parlatıcı ve güneş etkilerinden korunmak için nemlendirici kullandığını ve cildine doğal maskeler uyguladığını söylüyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.