Son Dakikada Hazırlanmayı Seven Bayanlara Öneriler

26.10.2016
782
Son Dakikada Hazırlanmayı Seven Bayanlara Öneriler

Yumurta kapıya gelince panikleme ve o yumurta kapıya gelene kadar geniş geniş takılma. . .  Çoğumuza tanıdık bir durum sanırım.  Bazı insanlar ne derece dakik,  kuralcı ve programlı ise,  bazı insanlar da o kadar kuralsız,  rahat ve üşengeç olurlar.  Yatağınızda tembel tembel uzanıp,  son 15 dk.  da al el acele hazırlanıp gideceğiniz yere yetişmek istiyorsanız,  hatta bir de üstüne şık da olmak istiyorsanız,  önerilerimizi göden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Son Dakikada Hazırlanmayı Seven Bayanlara Öneriler,Son Dakikada Hazırlanmayı Seven Bayanlar

Son Dakikada Hazırlanmayı Seven Bayanlara Öneriler,Son Dakikada Hazırlanmayı Seven Bayanlar

Son dakika hazırlanmayı seven bayanlara öneriler

1- Ertesi gün ne giyeceğinize bir gece önceden karar verin ve hazır hale getirin.  Buna ayakkabınızda dâhil olmalıdır.

2-Bunu da yapmaya üşeniyorsanız, gardırobunuzdaki giysilerinizi kombinleyerek askıya asın.  Yani bir anda,  elinizi dolabınıza attığınızda, neyin altına neyi giyeceğinizi düşünmek yerine,  hazır halde elinize gelsin.  Giyinin ve çıkın.

3-Zor zamanlar için mutlak bir Jean kot bulundurun. Bu sizin stepneniz olacaktır.

2017-bayan-modasi

Son Dakikada Hazırlanmayı Seven Bayanlara Öneriler,Son Dakikada Hazırlanmayı Seven Bayanlar

4-Makyaj malzemeleriniz ve takılarınız daima düzenli ve aynı yerde olsun ki, giyindikten sonra iş,  süslenme aşamasına geldiğinde, bir şeylerinizi aramak durumunda kalmayın ya da bir o odaya,  bir bu odaya koşturup durmayın.  Her daim düzenli olmak zaman kazandıracaktır.

5-Gardrobunuz da her zaman star bir parça bulundurun.  Şık bir şal,  kemer,  yelek vb. Hiç bir şeye karar vermeseniz bile,  en azından düz bir elbise üzerine,  bu star parçayı kullanarak işinizi halledebilirsiniz.

6-Toka,  Taç ya da saç bandı gibi,  saç aksesuarları mutlaka tuvalet masanızda bulunsun.  Giyindikten sonra saçınızı gelişigüzel, dağınık bir topuz yapıp, taşlı bir toka ya da band kullanarak gösterişli hale getirebilirsiniz. Hatta olayı biraz abartıp,  kaliteli,  taranmış hazır bir peruk bile bulundurabilirsiniz. Ancak yine de size önerimiz,  her işinizi vaktiyle halletmeniz ve rahat rahat hazırlanarak,  işini keyfini çıkartmanız olacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.