Erkeklere Sorulmaması Gereken Sorular Top 10

16.03.2017
902
Erkeklere Sorulmaması Gereken Sorular Top 10

Erkeklere Sorulmaması Gereken Sorular Top 10

1- Maaşın ne kadar?

Erkeklere sorulmaması gereken soruların en başında gelmektedir. Hiçbir erkek aldığı maaşın sorulmasından hoşlanmamaktadır. Erkekler maddi güçlerin kendilerinde olmasını istedikleri için, maaşın ne kadar sorusu kendilerini kötü hissettirmektedir. Bu nedenle de bu soruya cevap vermekten kaçınmaktadırlar.

2- Beni seviyor musun?

Beni seviyor musun sorusundan hoşlanmamaktadırlar. Çünkü yaşadıkları bir ilişki vardır. Bu ilişkide bayanı sahiplenmiştir. Eğer karşıdaki yaptıkları fedakarlıkları görmüyorsa, sorunun karşı tarafta olduğunu sezinlerler. Ayrıca yaşadıkları ilişkide güven vermediklerini, daha nasıl davranması gerektiği şüphesine düşmektedirler. Bu nedenle de bu soru erkeklerin sinirlerini bozmaktadır.

3- Kaç kız arkadaşın var?

Erkeklere kesinlikle sorulmaması gereken sorulardan bir tanesidir. Çünkü bu soru sorulduğunda kendilerinden şüphe duymaya başlarlar. Özellikle erkek karakterlerindendir. Erkekler daha önceki ilişkilerini paylaşmak istemezler. Daha özel yaşarlar. Bu nedenle bu soru onları kızdırır.

4- İlişkiden sonra nasıldı?

İlişki yaşamak erkek için çok özeldir. Karşısındaki bayanın bu tarz bir soru sorması kalitesiz ve ucuz bir duruma düşürdüğünü düşünmelerinden bu soruyu duymak dahi istemezler. Bayan arkadaşlarının da yaşanılan anı önemsemesini isterler.

5- Ne yapıyorsun?

Ne yapıyorsun sorusunu anlamsız bulmaktadırlar. Kendileri mi yoksa ne yaptığını mı merak ettiğini sorduğunu anlayamamaktadırlar. Eğer kendilerini merak ediyorlarsa nasılsın diye sorması gerektiğini düşünürler.

6- Yaşın Kaç?

Yaşın kaç sorusu da erkeklerin duymak istemediği sorulardan bir tanesidir. Yaşını sormasıyla karşı tarafın kendini beğenmediğini düşündürmektedir.

7- Kimin Yaptığı Daha Güzel?

Erkekler hiçbir zaman ikilemde kalmak istemektedir. Bu nedenle bu soru sorulduğunda zor durumda kalmakta, doğru cevabı veremedikleri içinde sinirlenmektedirler.

8- Abdestli Misin?

Herkesin dini inanışlarının kendine ait olduğunu düşündükleri için bu soruya cevap vermek istemezler. Bu duruma göre mi kendilerini kabulleneceklerini düşündükleri için bu soru kesinlikle sorulmamalıdır.

9- Kaç Santim?

Hiçbir erkek bu sorundan hoşlanmaz. Birlikte olduğu bayanın daha önce nasıl bir ilişki yaşadığı akıllarında soru işareti bıraktığı için kesinlikle bu soru sorulmamalıdır.

10- Cebinde Ne Var, Şişmiş?

Bu soruyu da duymak istemezler. Çünkü çanta taşımadıkları için kişisel eşyalarını ceplerinde taşırlar. Bu soru çok saçma geldiği için bu soru onları kızdırır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.