Saç Kreminizle Bunları Yapın!

04.06.2014
589
Saç Kreminizle Bunları Yapın!

Saç Kreminizle Bunları Yapın!
Saç kremi kullandığınız halde, saçlarınızın istediğiniz gibi olmadığını mı düşünüyorsunuz? O zaman size vereceğimiz tavsiyelere kulak verin ve saç kreminiz ile bir de bunları yapın:

Belki de saç kremini uygularken pek de dikkat etmiyor ve kremi üstün körü sürüyorsunuz. Böylelikle, saç kremi saçınızın üst yüzeyine etki ederken, altlara yeterince inemiyor. Ve bu yüzden de beklediğiniz etkiyi veremiyor olabilir. Bunun için saç kremi uygulamadan önce, saçınızda kalan fazla suyu sıkın, saç kremini derinlemesine bir masajla saçlarınıza uygulayın. Kesinlikle farkı göreceksiniz.

Eğer durulanan saç kremlerinden kullanıyorsanız, bu alışkanlığınızı değiştirin ve durulanmayan saç kremlerinden edinip kullanmaya başlayın. Saçlarınızın daha nemli olduğunu, elektriklenmediğini ve daha kolay şekil aldığını göreceksiniz. Örneğin gece duş aldıktan sonra, nemli saçınıza saç kremini sıkın ve saçınızı örüp öyle yatın. Sabah şahane buklelerle uyanacaksınız.

Saç Kreminizle Bunları Yapın!Kuru saç kremlerini hiç duydunuz mu bilemeyiz ama eğer duymamış ve edinmemişseniz, mutlaka acele edin. Kuru, elektriklenmiş saçlar için çantanızda mutlaka bulundurmanız gereken kuru saç kremleri, anında ve hızlı çözüm sağlayarak kadınların dostu oluyor.

Bir de katı saç kremleri var ki, topuzdan çıkan saçlar, toplanmış saçların yanlarından kaçan tutamlar için birebir etkili bir çözüm önerisi. Makyaj çantanızda mutlaka bulundurmanız gereken katı saç kremleri acil durumlar için tam bir kurtarıcı görevi üstleniyor. Çok büyük ebatlarda satıldığı için bütün halinde çantanızda taşımanız pek mümkün olmasa da bu kalıpları küçük parçalara ayırıp ihtiyacınız kadarını yanınızda taşıyabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.