Modanın Klasikleri

24.05.2014
636
Modanın Klasikleri

 Modanın Klasikleri

Trendler değişir, sezon değiştikçe her yeni sezonun getirdikleri farklıdır ve her yeni sezon, bir öncekini bağıra bağıra “demode” ilan eder. Ancak tüm bu alışılmış döngünün her zaman dışında kalmayı başarmış klasikler vardır. Üzerinden kaç yıl ,kaç sezon geçerse geçsin eskimeyen ve her giyene ayrı bir stil katan bu klasikleri biliyor musunuz?

Elbette siyah kalem etek,her yılın modası olmaya ve eskimeden kadınların gardoplarında yer almaya devam ediyor ve edecek. Kalem etek giymek için illa ofis çalışanı olmanız gerekmiyor. Öğrenci bile olsanız bir gün mutlaka kalem etek giymek zorunda kalabilirsiniz!

Siyah demişken, siyah topuklu ayakkabı da her kadın için olmazsa olmaz parçaların başında gelir.İster kalem eteğin ister skinny kotun altına giyin, siyah topuklu ayakkabı tam bir moda klasiğidir.

Skinny jeans de her kadının gardobunda bir kurtarıcı olarak var olan parçalardandır. Kuşkusuz son dönem modasının en büyük keşfi olan skinny jeansler tüm kadınları hem daha ince hem daha uzun gösterdiği için vazgeçilmez olmaya devam edecektir.

En az skinny kot kadar kurtarıcı olan bir diğer “baş” parça de elbette basic t-shirtlerdir. En çok beyaz ve siyahı tercih edilse de gri olanları da her kadın için bir imdat koludur. İster yuvarlak yaka ister V yaka olsun, her kadının her renkten en az bir tane basic t-shirti olmalıdır.

Ve elbette ki olmaması düşünülemeyen bir diğer klasik: Siyah çanta!

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.