Yeni Trend Bayan Smokin Modelleri

09.09.2015
1.554
Yeni Trend Bayan Smokin Modelleri

Yeni Trend Bayan Smokin Modelleri

Kuralları koyan da yıkan da modacılar. Bu yüzden moda dünyasında hiçbir şey kesin ve değişmez değil. Erkek giyim eşyası olarak anılan smokinlerin kadınların gardıroplarında yerini almaya başlaması da bunun en büyük kanıtı.

Bayan Smokin Modelleri

Bayan Smokin Modelleri

Özel davetlerde abiye giyme zorunluluğunu ortadan kaldıran ve farklı olma beklentisini fazlası ile karşılayan yeni trend bayan smokin modelleri sayesinde kadınlar da maskulen bir şıklığın temsilcisi olmaya aday görünüyor. Modeller arasında siyah rengin ağırlığı göze çarpsa da farklı renk alternatiflerini bulabilmek de mümkün. Özellikle koyu renkli smokinler beyaz gömlek ile harika bir kombin oluşturuyor. Smokin takımlarında genelde ceket kesimi daha dar ve net çizgilere sahip olurken pantolon paçaları olabildiğince bol bırakılmış. Kadın smokinlerinin erkek smokinlerinden farkı küçük detaylarda ortaya çıkıyor.

2015 Bayan Smokin Modelleri

2015 Bayan Smokin Modelleri

Özellikle ceketlerde kullanılan metal düğme ve süslemeler bu tasarımı kadınlara özgü hale getiren en önemli detaylar arasında. Pantolon paçalarını geniş tutmak istemeyen kadınlar dar paça takımlara da göz atabilirler. Bu tasarım özellikle vücuduna güvenen ve uzun boylu kadınlara çok yakışıyor.

Bayan Smokin Modelleri 2015

Bayan Smokin Modelleri 2015

Smokin denince akla gelen ilk aksesuar olan papyon da unutulmamış. Yine erkek giyim eşyası algısı yaratan bu aksesuar da kadınların üzerinde oldukça sıra dışı ve etkileyici bir dönüşüme uğramış durumda. Dikkat çekme konusunda cesur ve sıradanlığı kabul etmeyen kadınlar moda dünyasının bu yeni trendini şapka gibi aksesuarlar ile tamamlayabilirler.

YAZAR BİLGİSİ
Aslı Can
Türkiye ve Dünya tatlarından seçme tarifleri sizler için Modafesto sitesinde paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.