Ev Hanımlarına İş imkanları

14.07.2014
530
Ev Hanımlarına İş imkanları

Ev Hanımlarına İş imkanları
Merhaba hanımlar yanlış duymadınız artık evinizde çalışarak para kazanabilirsiniz bir çok iş alanı mevcut ben size bunlardan en basit olanlarından bahsedeceğim.Artık sizlerde ev bütçesine katkıda bulanabilecek aynı zamanda ev işlerini yapabileceksiniz.
Peki ya evde ne gibi işler yapabilirim ? Diyecek olursanız hemen açıklayalım.

İşte Ev Hanımlarına iş imkanları

Köşe Yazarlık

Ev hanımları için en ideal iş imkanlarından biridir.Oturduğunuz yerde sadece makale yazarak para kazanabilirsiniz.İnternet üzerinden makale editörleri ilanlarına bakabilir rahatlıkla iş bulabilirsiniz.Bir çok site sahibi sitelerine yeterli vakit ayırmadığı için makale yazımı için editörler tutmaktadır.Sizlerde evlerinizde ilgi alanlarınızda sıkılmadan yazabilir para kazanabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve başvuru yapmak için makale yazarak para kazanmak adlı yazımızı ziyaret edebilirsiniz

Elişi Takılar veya Sanat Eserleri

Evden yapılabilecek işler arasında şu sıralarda en popüler olanlardan birisi de elişi ürünler yapıp satmaktır. El işi ürünler veya sanat eserleri yapmanın en güzel taraflarından biri ürünlerinizi fiziki bir dükkan aracılığıyla veya online olarak satabilecek olmanızdır. Bu sayede işinizin reklamını farklı şekillerde yapabilirsiniz.

Bu iş sizin için karlı bir yatırım olabilir. Birkaç sene önce elişi bardak altlıkları yapan ve ürünlerini pazarlarda satan bir kadın satışların iyi geçtiği günlerde 400 TL kazanıyordu. Ve bu sadece bir günlük kazançtı. İşinizi büyütmek isterseniz ürünlerinizi farklı yerlerde satabilir, gittigidiyor gibi e-ticaret sitelerinde online dükkan açabilir veya ürünlerinizi yerel dükkanlara pazarlayabilirsiniz.

Sağlık Koçluğu

Sağlık koçluğu evinizden yürütebileceğiniz harika işlerden biridir. Sağlık koçluğu demek kişisel antrenörlükle beslenme uzmanlığını birleştirmek anlamına gelir. Koçluk yaptığınızda kendi programınızı hazırlayabilirsiniz ve evden çalışabilirsiniz. Bu işin en iyi taraflarından biri insanlara yardımcı olmaktır ki bu gerçekten muhteşem bir duygudur.

Pasta Süsleme İşi

Pasta süsleme işi size esnek çalışma saatleri sunan ve evden çalışma rahatlığı sağlayan bir diğer iş imkanıdır. Pasta yapmaktan hoşlanıyorsanız ve estetik bir göze sahipseniz bu tür bir iş sizin için biçilmiş kaftandır. Pasta süslemekle ilgili becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız kurslara katılabilir veya Google da konu ile ilgili öğretici videoları izleyebilirsiniz.

Yemek Pişirme/ Yiyecek İçecek Hizmeti/ Pastacılık İşi

Mutfak işlerinden anlıyorsanız yemek pişirme veya pastacılık işine başlayabilirsiniz. Gıda işine gireceğiniz için yapacağınız işin boyutuna bağlı olarak bazı yönetmelikleri takip etmeniz gerekecektir.

Evcil Hayvan Hizmetleri

Son zamanlarda evcil hayvanlarla ilgili bir sürü iş fırsatı ( evcil hayvanların yürüyüşe çıkarılması, bakımı ve yıkanması gibi ) ortaya çıkmıştır ve bütün bunları evinizden idare edebilirsiniz.

Feng Shui Danışmanlığı

Bütüncül ve doğal yaşamla ilgileniyorsanız Feng Shui danışmanlığı yapmak sizin için doğru bir iş fırsatı olabilir. Feng Shui yaşadığınız ortamdaki nesneleri yönlerine ve renklerine göre düzenleyerek kötü enerjileri engellemek, iyi enerjilerin ise kolay geçişini sağlayarak (ying yang) iyi ve kötü enerjileri dengelemek için kullanılır. Konu ile ilgili danışmanlık yapabilmek için Feng Shui eğitimlerine katılabilirsiniz.

Asistanlık

Başkalarının işlerini organize eden ve düzenleyen bir sürü insan vardır. Organizasyon yapma konusunda gerçek yeteneği olan ve başkalarına yardım etmekten hoşlanan insanlar için mükemmel bir iş fırsatıdır.

Kişisel Satış

Stil ve modadan anlıyorsanız evinizden yürütebileceğiniz yaratıcı iş fikirlerinden biri de kişisel satıştır. Herhangi bir eğitime ihtiyacınız yoktur ve başka insanlarla bağlantıya geçerek bu işi başarıyla devam ettirebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.