Diriliş Ertuğrul 72.Bölüm: Ural Ölecek Mi?

11.01.2017
1.713
Diriliş Ertuğrul 72.Bölüm: Ural Ölecek Mi?

Diriliş Ertuğrul 72.Bölüm: Ural Ölecek Mi? Diriliş Ertuğrul dizisinde 4 Ocak 2017 tarihinde yayınlanması gereken 72.bölüm bazı sebeplerden dolayı bir haftalık bir ara vermişti. Dizinin bugün yayınlanacak olan 72.bölümünün fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Yine oldukça etkili geçecek bölümden bir kaç sahne vardı ki insanlarda oldukça merak uyandırdı. Özellikle Ertuğrul’un Ural Beyin boğazına bıçak dayama sahnesinden sonra herkesin merak ettiği konu acaba Ural ölecek mi bu bölümde….

Diriliş Ertuğrul 72.Bölüm

Dizi bölümleri bildiğiniz gibi sır gibi saklanıyor ve oldukça popüler olmasından dolayı hangi bölümde nasıl bir gelişme olacağı önceden kestirmek biraz zor.

Fragmanı yorumlayacak olursak bu bölümde Ertuğrul Tekfur ile görüşmeye gidecek fakat bu görüşme oldukça sert geçecektir. Kılıcı ile Ertuğrul’u karşılayan tekfur beklemediği bir tepki alarak kendini Ertuğrul’un elinde bulacak ve sizi yine heyecanlandıracak bir sahne olacak.

Bu sahnede ise diziye yeni bir yüzün girdiğini görüyoruz. Tekfurun adamlarından biri olduğu düşünülen bu kişi Ertuğrul’u ilerleyen bölümlerde zorlayacak ve Ural ile iş birliği yapacak gibi bir düşünceye itiyor bizleri…

Aliyar babası ile töre tartışması yapacak ve Ertuğrul ile düşman olmanın hiç iyi bir fikir olmadığını savunmaya devam edecektir.

Ve merakla beklenen o sahne Ural Bey bu bölümde Ertuğrul tarafından öldürülecek mi hep birlikte Diriliş Ertuğrul 72.Bölümünde izleyeceğiz.

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.