Türkiye’nin En İyi Modacıları Kimlerdir?

27.01.2016
1.533
Türkiye’nin En İyi Modacıları Kimlerdir?

Türkiye’nin En İyi Modacıları Kimlerdir?

Türkiye tekstil sektöründe kendini geliştirmiş durumdadır. Modaya uygun kaliteli ve tasarımlı üretilmiş ürünleri hemen hemen artık her mağazada görmek mümkün. Tabi bu ürünlerin tasarımı için kendini bu işe adamış ve geliştirmiş modacılar gerekli. Peki, Türkiye’nin en iyi modacıları kimlerdir? Gelin hep birlikte tanıyalım.
Ünlü Modacı Arzu KopralArzu Kopral: Nişantaşında yeri bulunan ünlü Türk modacımız, Beymen Academia tarafından düzenlenen yarışmada Özel Kostüm Tasarımı ödülünü kazanmıştır.
Ünlü Modacı Cemil ipekçi
Cemil ipekçi: Belki de Türkiye’nin yaşayan en ünlü modacılarından biridir. Meşhur sözüyle de tanınmaktadır. ^^Elbise giyinme, örtünme fantezisidir.^^ Modada en büyük farkı kumaşları ve kumaşların üzerine işlenmiş Türk motifleridir.

Ünlü Modacı Cengiz AbazoğluCengiz Abazoğlu: Türkiye’nin son yıllarda keşfetmiş olduğu yeni ve ünlü bir modacı. Modacı Haute Couture olarak çalışmaktadır. Modacının ürünlerinde asimetrik kıyafetler bulmak mümkündür.

Ünlü Modacı Dilek HanifDilek Hanif: Moda ve sanat dünyasında çok tanındık bir isimdir. Sanatçıların sahne ve gece elbiseleri ondan sorulur. Ayrıca ürünlerinin arasında gelinlik tasarımlarını da bulmak mümkündür.

Ünlü Modacı Yıldırım MayrukYıldırım Mayruk: Türkiye’de tanınmışlığının yanı sıra dünyaca da tanınan bir modacıdır. Gelinlik ve damatlık tasarımlarına daha çok ağırlık ve önem vermektedir.

Ünlü Modacı Raşit BağzıbağlıRaşit Bağzıbağlı: Türkiye’nin en genç tasarımcıları arasındadır. 21 yaşında ilk couture koleksiyonunun defilesini gerçekleştirmekle adından söz ettirmiştir. B Rushh markasının da tasarımcıdır.

Ünlü Modacı Hakan AkkayaHakan Akkaya: Profesyonel olarak 13 yılı aşkın bir tasarımcılık geçmişi bulunmaktadır. Televizyon programlarıyla da adını duyuran Hakan Akkaya Nişantaşı’nda bulunan mağazasında marka yapmış olduğu kendi adının ürünlerinin satışını yapmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.