Depresyondayken Dinlenecek En İyi 10 Şarkı

20.10.2016
853
Depresyondayken Dinlenecek En İyi 10 Şarkı

Eğer depresyondaysanız ve melankolik bir havanız varsa bu ruh haline uyacak şarkılar dinleyebileceğiniz en iyi 10 şarkıyı açıp dinleyebilirsiniz. Listemizde birbirinden depresif şarkılar bulunmaktadır. İşte sizin için derlenen depresyondayken dinlenecek en iyi 10 şarkı şöyledir.

Depresyonda İken Dinlenebilecek 10 Şarkı

Depresyonda İken Dinlenebilecek 10 Şarkı

1- Göksel – Depresyondayım: Göksel bu şarkısında yalnız kalmış ve unutulmuş sevenlerini unutmayarak onlar için yazdığı adından da anlaşılacağı üzere depresif bir şarkıdır.

2- Zakkum – Gidiyorum Yolcu Et: Zakkum grubu bir ayrılığın en iyi nasıl anlatıldığını bu şarkısında göstermiştir. Giderken, geriye kalanlara sonbaharı emanet etmiş.

3- Şebnem Ferah – Sil Baştan: Şebnem Ferah hiçbir şeyin eskisi gibi kalmayacağını yeni bir başlangıç için geçmişin sil baştan yaşanması gerektiğini bu şarkısında haykırıyor.

En İyi 10 Şarkı

En İyi 10 Şarkı

4- Duman – Her Şeyi Yak: Duman grubu bir aşk için diri diri nasıl yanıldığını, aşk için neler yapılacağını en çıplak haliyle dinleyicileriyle buluşturmuştur.

5- Gece Yolcuları – Unut Beni Sevgilim: Seviliye sitem dolu sözleri ile ne yapılsa da yapılsın unutmanın mümkün olmadığını anlatan en iyi depresif şarkılardan bir tanesidir.

6- Murat Kekilli – Bu Akşam Ölürüm: Kaybolup giden bir aşkın geri dönüşü olmayan bir çıkmaza girdiğini artık ölüme giden bir son olduğunu anlatmaktadır.

7- Mabel Matiz – Zor Değil: Mabel Matiz bir sevgiliden ayrılışın sonucunda her şeyin çok kolay yapılabildiğini ve bir boş vermişliğin hikâyesini en güzel sözlerle anlatmaktadır.

Depresyon Halleri

Depresyon Halleri

8- Melis Danişment – Haberin Yok Ölüyorum: Boşa geçmiş bir ömrün Yar’dan habersiz nasıl bitebileceğini an acı sözlerle sevenlerine iletmektedir.

9- Ahmet Kaya – Kafama Sıkar Giderim: Sevgiliye hiçbir şey bırakmayacak kadar kendinden vaz geçenlere hitap eden Ahmet Kaya yine derinden etkileyen şarkısıyla sevenleriyle buluşuyor.

10- Sezen Aksu – Tükeneceğiz: Tüm zamanların en hit depresyon şarkılarından bir tanesidir.

YAZAR BİLGİSİ
Zeynep
25 Yaşında Moda'yı yakından takip eden ve ünlü markaların yeni sezon ürünlerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan Modafesto.com Moda yazarı
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.