Çamaşır Suyu Lekesi Nasıl Çıkarılır?

07.04.2015
1.432
Çamaşır Suyu Lekesi Nasıl Çıkarılır?

Çamaşır Suyu Lekesi Nasıl Çıkarılır?
Biz titiz ev hanımlarının kullandığı, kuşkusuz her evde ilk akla gelen, lekelere kesin çözüm olarak baktığımız bir temizlik ürünü olan çamaşır suyu için bir nevi hayat kurtarıcımız, mikropların baş düşmanı ve temizliğin aynası olmuş diyebiliriz.

Evlerimizdeki temizliğin %70 inde kullandığımız çamaşır suyunun faydaları olduğu gibi, tabi ki ufak kazalar sonucunda kıyafetlerimiz üzerinde bizi hüsrana uğrattığına da birçok kez şahit olmuşuzdur. Bunun sonucunda çok sevdiğimiz kıyafetlerimizden vazgeçmek zorunda kalabiliyoruz.

İşte biz bu hüsranla biten sonucu değiştirmek adına birkaç öneride bulunalım istedik.
Hepimizin bildiği gibi çamaşır suyunun içinde barındırdığı kimyasal maddeler oldukça etkili ve güçlü olduğu için kıyafetler üzerinde geri dönülmez sonuçlar doğuruyor .

Bunu tabi ki eski haline getirmenin bir formülü yok fakat birkaç pratik teknikle hem görselliğine değer katabilir hem de farklılıklar yaratabiliriz. Öncelikle oluşan lekeyi çıkarmaya değil aksine geri getiremeyeceğimiz için kurtarmaya çalışmalıyız. Örneğin aynı renkte kumaş boyası bulabiliyorsak eğer lekenin üzerine uygulama yaparak kurtarabilir ya da renkli renksiz boncuklar veya son zamanların modası aksesuarlar tercih ederek farklı modeller uygulayarak kapatabiliriz. Böylece sevdiğiniz kıyafetlerinizi bir köşeye atmaktan kurtarabilirsiniz.

çamaşır suyu lekesi nasıl yok edilir,çamaşır suyu lekesi nasıl çıkar,çamaşır suyu lekesi nasıl geçer,çamaşır suyu lekesi çıkar mı,çamaşır suyu lekesi nasıl kapatılır,çamaşır suyu lekesine çözüm
pantolonda çamaşır suyu lekesi nasıl çıkar,çamaşır suyu lekesi nasıl gider

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.