Yeni Nesilin Renkli Saat Markası Upwatch

04.06.2017
1.993
Yeni Nesilin Renkli Saat Markası Upwatch

Yeni Nesilin Renkli Saat Markası Upwatch

Sosyal medyada dolaşırken karşımıza sürekli çıkan çoğu fotoğrafın ana aksesuarı olarak göze çarpan Upwatch sizler için araştırdık. Upwatch Teknolojik bütün gelişmeli en yakınından takip eden gelişmelere ayak uyduran, bu gelişen teknolojiyi kurmuş olduğu genç ve dinamik ekibi ile dizayn eden Upwaatch sizlere sunmuş olduğu bir birinden renkli led saat tasarımları her keseye uygun fiyatları ile sizlere ulaştırmak için büyük bir özen ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Dokunmatik saat modellerine ulaşmak onlardan bir tanesine sahip olmak için sizlere her noktadan ulaşabilen Upwatch instagram hesaplarında, internet sitelerinden ve diğer bütün satış platformlarından satışlarını yapmaktadır.

2009 yılından beri satışlarına devam eden Upwatch Türkiye’nin en iyi saat markası olma yolunda ilerlemektedir. Yeni nesilin yeni nesil led saat markası olan Upwatch kişiye özel tasarım yapabildiğinden dolayı da Türkiye de en çok tercih edilen saat markası haline gelmiştir.

Upwatch’in Güvenirliği

Upwatch uluslararası geçerliliği olan bir saat firmasıdır. Bunu geçirmiş olduğu tüm testlerden sonra almış olduğu SA800 ve ISO14000 gibi onaylı belgelere sahip olması ROHS uyumlu üretim yapmasıdır.

Upwatch Saatleri Garantili mi?

Upwatch satmış olduğu dokunmatik saatlerinin dijital mekanizmasına 2 yıl garanti vermektedir. Dijital mekanizması dedik çünkü Upwatch firması saatinizin kayış ya da cam kırılmasını kullanıcı hatası olduğunu belirtmektedir.

Upwatch Saatinde Zaman Ayarı Nasıl Yapılır?

Upwatch led saatinizin dokunmatik ekranına dokunduğunuzda ışıklar yanar ve rakamlar gözükür. Saati ve tarihi ayarlamak için yapmaması gereken dokunmatik ekrana bir süre dokunduktan sonra ilk olarak saat kısmındaki ışıkların yanıp sönmeye başladığını göreceksiniz. Bu yanıp sönmeleri gördükten sonra artık saatimizi ayarlamaya başlaya biliriz demektir.

Rakamları değiştirmek için dokunmatik ekranan bir kaç defa dokunmanız gerekmektedir. Bu işlemleri bitirdiğiniz de UP yazılı logonun solundaki dokunmatik alana uzun süreli tekrar basınız ve Dakika kısmındaki ışıkların yanıp söneceğini göreceksiniz artık dakika ayarını yapabilirsiniz.

Ufak bir uyarı ayarlama işlemleri sırasında dokunmatik ekranda ki ışığın sönmesine izin vermeyiniz eğer ayarlama sırasında dokunmatik ekrandaki ışığın sönmesi demek bütün işlemlere tekrar başlayacağınız anlamına gelmektedir.

Upwatch Saatlerinin Fiyatları

Yazımızın başında da belirtiğimiz gibi Upwatch dokunmatik saatleri her kese uygun fiyatlandırılmıştır. Fiyatlar 99 TL ile 449 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Upwatch Kargo Süreci

Upwatch’den almış olduğunuz led saat aynı gün içinde kargoya verilmektedir ve 3 iş günü içerisinde faturasıyla birlikte kapınıza kadar gelmektedir. Aynı zamanda kargo ücretsizdir. Upwatch dokunmatik saatleri ile hem kendinize hem de kişiye özel tasarımları sayesinde eşinize, dostunuza, sevgilinize güzel bir dokunmatik saat hediye etmiş olursunuz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.