Yay Burcunun Genel Özellikleri

01.05.2014
506
Yay Burcunun Genel Özellikleri

Yay Burcunun Genel Özellikleri
Yay  Burcu Özellikleri, burçların genel özelliklerini incelemeye devam ediyoruz.Yay Burcu Erkeği, Yay Burcu Kadını hakkında bilgileri uzmanların açıklamaları doğrultusunda sizlerle paylaşıyoruz.

Yay Burcu / 22 Kasım-21 Aralık

Yay Burcunun Genel Özellikleri

Burçlar kuşağının dokuzuncu burcudur . Yüksek seviyede mental algılama , din , genel eğitim ve öğrenimi sembolize eder .

Yay burcu insanları için dürüstlük ve açık olmak oldukça önem taşır . Bu burcun insanları bağımsızlıklarına ve özgürlüklerine düşkün olurlar .
Yay burcu insanları için söylenecek söz “Ben görüyorum” dur . Bu burcun insanları uygulamaya geçme hevesi ile doludurlar . Açık ve çabuk dostluk kurabilen insanlardır . Hedeflerine güçlü , pozitif düşünceleri ile ulaşırlar . İyimserlik ve idealistlik sembolüdürler .

Onların ilginç bir şansı vardır ve onlar buna aşırı güvenirler . Bu şanslarının onları hiç terketmeyeceğini düşünürler . Yardıma ihtiyaçları olduğunda , onlara yardım kendiliğinden gelir . Bazen son dakikadada olsa yardım alırlar , olayları veya problemleri çözülür .

Yay burcu insanları doğuştan sorumluluk hisleri ile doğarlar ve ne olursa olsun üstlendikleri sorumluluğu taşıyabilen insanlardır . Hem kendileri hemde toplumun refahı için sorumluluk hissederler . Yay burcu insanı eğitimsiz ise genel kültürünü geliştirir .

Temel fikirler , güncel konular , yeni fikirler ve düşünceler hakkında bilgisi olur . Bu burcun insanları çevrelerinde bulunan insanlara karşı dürüsttürler , adaletli davranırlar , gerektiğinde yardımda ederler . Uyumlu ve sayılan birisi olarak tanınırlar , öyle de tanınmak isterler .

Çevreden Yay burcu kadar etkilenen başka bir burç daha yoktur . Fakat Yaylar bunu çok iyi gizleyebilirler . Bu burcun insanı dar bir çevrede mutaassıp ve dar görüşlü olur , geniş bir çevreye ihtiyaç duyar .

Dikkatli olmak onların yaşamlarında fazla ön planda değildir . Riske girmeyi severler . Doğru ve açık konuşurlar . Davranışlarında yapmacıklığa yer yoktur . Davranışlarında aceleci ve sabırsız olabilirler . Bu onların yaşamlarında birçok yanlış adım atmalarına sebep olur . Herşeye rağmen idealist düşüncelerini kaybetmezler . Gerçekleri söylemekten çekinmezler .

Yay burcu insanlarının sezgisel düşünce sistemleri vardır . Bu onların olabilecek olayları önceden bilmelerini veya sezinlemelerini sağlar . Yay insanının kötü huyları çok dik kafalı , inatçı olmaları ve birden fazla işle uğraşmak istemeleridir .

Başka insanların cesaret dahi edemeyeceği konuların ve olayların içine girmekten hoşlanır . Bunu çok normal bulurlar ve normalmiş gibi davranırlar .

Gezip görmek , seyahat etmek , dış ülkelerle bağlantıda olmak onların sevdiği şeylerdir . Bazen devamlı evde kalırlar . Bu onların kendilerini iyi hissetmediklerinin belirtisidir . Bir ilginç yönleride zaman kavramlarının çok geniş olmasıdır .

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.