Terazi Burcunun Genel Özellikleri

01.05.2014
602
Terazi Burcunun Genel Özellikleri

Terazi Burcunun Genel Özellikleri
Terazi Burcu Erkeği, Terazi Burcu Kadını hakkında bilgileri uzmanların açıklamaları doğrultusunda sizlerle paylaşıyoruz.
Terazi Burcu Özellikleri, burçların genel özelliklerini incelemeye devam ediyoruz.

Terazi Burcunun Genel Özellikleri

Burçlar kuşağının yedinci burcudur . Güzellik , sanat ve dengeyi sembolize eder .

Terazi burcu insanları saygın ve aranır biri olma isteklerinden dolayı başka insanlara karşı , nazlı , işveli , şirin ve çekici olmaya çalışırlar .

Bu burcun insanları birşeyler yapabilmek isterler ve geneldede aktif olurlar .

Fakat aktif olmaları için başkalarına ihtiyaçları vardır . Ve onlar başladıkları bir işe yalnız olarak devam etmek istemediklerinden birbirlerini ararlar .

Onlar için en uygun söz “Ben dengeliyorum” dur .

Terazi burcu insanı yalnızlıktan hoşlanmaz . Bir dosta , bir arkadaşa ihtiyaç duyarlar . Beklenmedik şekilde bencil olabilirler . Bu burcun insanları beraberliğe ve evliliğe çok önem verirler .

Terazi burcu insanları evlendiklerinde eşlerinin kendilerinin çalıştığı gibi çalışmasını isterler . Bu burcun insanları hakkında genelde tembel denir . Fakat onların tembellikleri inatçılıklarından kaynaklanır .

Genellikle genç terazi insanları otuzlu yaşlara kadar inatçı ve tembel gözükebilir ; fakat sonra sorumluluk duygularının gelişmesiyle huyları değişir ve aktif olurlar . Çalışmaktan yorgun düşerler . Bu da onların aşırıya kaçma eğilimlerini gösterir .

Bu burcun insanlarının bir yeteneğide , çevrelerinde oluşan olayları iyi analiz edebilmeleridir . Onlarla tartışırken dikkatli olmalıdır . İnsan konunun nasıl değiştiğini anlayamaz . Psikoloji , insan ilişkileri , nasıl davranılacağı hususları ve bu tür konular onların ilgisini çeker . Bu yüzden edindikleri bilgileri başkalarına aktarmaktan , insanlara öğütte bulunmaktan , onların özel problemlerine yardım etmekten çok hoşlanırlar . Öğütlerinin dinlenmesinden çok zevk alırlar . İyi bir arabulucu ve barıştırıcıdırlar .

Terazi burcu insanlarının bir diğer özelliğide çabuk sinirlenmemeleridir . Fakat sinirlendikleri zamanda akıllarına geleni söylerler ve çok kırıcı olabilirler . Bu burcun insanları için edindikleri tecrübeleri kullanmak ayrı bir önem taşır . Tecrübelerini paylaşmayan insanlara aşırı kızarlar ; ama yinede kızgınlıkları uzun sürmez .

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.