Patlıcan Rengi Saç Modelleri

02.09.2016
1.508
Patlıcan Rengi Saç Modelleri

Bayanların en önemsediği ve daha iyi görünmek adına en çok uğraştığı konulardan biride saçlarıdır. Patlıcan Rengi Saç Modelleri Saçları bakımlı olan kadınlar, hem çok daha çekici görünürler, hem de kendilerine olan güvenleri artar. Bu nedenle bayanların saçlarına olan ilgileri süreklidir ve bayanlar zamanlarının büyük kısmını kuaför salonlarında geçirebilirler. Saçlarını boyatan bayanların kararsız kaldığı konulardan biri, saçlarını hangi renge boyatacaklarıdır.

Hangi saç renginin daha çok yakışacağı ve hangi saç renginin kullanımının daha kolay olduğu, saç boyası hakkında bayanların en çok düşündüğü konular arasındadır. Saçın modeli, kişinin ten rengi gibi birçok faktör, saç boyasının kişide duruşunu değiştirmekte ve her renk her bayanda farklı durmaktadır. Bu nedenle saç boyasının rengine karar verilirken, bu ayrıntılara dikkat etmekte fayda olacaktır.

Patlıcan Rengi Saç Modelleri 2017

Patlıcan Rengi Saç Modelleri 2017

Patlıcan rengi saç modelleri, son zamanlarda bayanlar tarafından en çok tercih edilen renkler arasındadır. Patlıcan rengi saç modelleri, her bayanda aynı etkiyi yaratmayacaktır. Patlıcan rengi, açık tenli bayanlarda gerçek rengini göstermektedir ve açık tenli bayanlara daha çok yakışmaktadır. Esmer ten rengine sahip bayanlarda patlıcan rengini saçlarında kullanabilirler, ancak esmer tenli bayanlarda bu renk tam olarak çıkmaz ve daha çok siyah gibi bir görünüm verir.

Patlıcan Rengi Saç Modeli

Patlıcan Rengi Saç Modeli

Ayrıca Patlıcan Rengi, uzun saçlarda çok daha gösterişli ve çekici görünmektedir. Kısa saçlarda bu rengin çok tercih edilmemesi önerilmektedir. Saç renginin doğru seçilmesinde yüz şeklinin de önemi büyüktür. Patlıcan rengi saçlar, daha çok üçgen yüz tipine sahip bayanlara yakışmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.