Neden sahte ürün satın almamalıyız?

15.11.2015
820
Neden sahte ürün satın almamalıyız?

Neden sahte ürün satın almamalıyız?

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Neden sahte ürün satın almamalıyız? konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Neden sahte ürün satın almamalıyız? ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

Sahte ürün almamanızı gerektiren en önemli nedenlerden biri ürünün kalitesidir. Yüksek paralar verip aldığınız tasarım ürünleri yıllarca deforme olmadan kullanırken sahte ürünler malzemesi ve işçiliği kötü olduğundan kolayca yıpranacaktır. Orijinal ürünlerde bir sorun yaşamanız takdirde markalar yıllar sonra bile ürünleriyle ilgilenirken sahte ürünlerde verdiğiniz para direkt sokağa gidecektir.

Sahte çanta modelleriSahteciliğin bir suç olduğunu bile bile bu suçu işlemek ister miydiniz? Sahte bir çanta aldığınız için hapse atılmayacağınızı biliyoruz ama bir suça bile bile ortak olmak da doğru değil. Üstelik sahte ürünlere verdiğiniz paralar hiç ummadığınız şekilde terör gibi suçlarda kullanılıyor olabilir. Buna alet olmak istemezsiniz değil mi?

Sahte Kozmetik ÜrünleriBüyük paralar vererek aldığınız marka giysi ya da aksesuarları yıllar geçtikten sonra ikinci el olarak elden çıkarabilirsiniz. Bu yolla verdiğiniz paranın bir kısmını tekrar geri alma şansına sahip olursunuz. Ancak sahte ürünler ikinci el satışta size bir değer getirmeyeceğinden zamanında verdiğiniz o para çöpe gidecektir.

Marka Elbise ModelleriSahte ürün almamaktaki bir diğer neden biraz duygusal düşününce ortaya çıkıyor. O ürünlerin üretiminde hiçbir hakkı verilmeden kayıt dışı olarak çalışanları ya da yasa dışı olarak çalıştırılan çocuk işçileri düşünürsek sahte ürün almamamız gerektiğini bir kez daha anlamış olabiliriz.

Siz siz olun sahte ürün tuzağına düşmeyin! Bilinçli olarak bunu tercih edenlerin yanı sıra internet alışverişinde de birçok sahtecilik olaylarına rastlanıyor, dikkat edin!

Neden sahte ürün satın almamalıyız? hakkında yazdığımız makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.. Sosyal medya hesaplarınızdan sitemizi paylaşarak bize çok ama çok büyük bir destek olabilirsiniz.. Daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyoruz.Buda sizin desteklerinizle olacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.