Makale Yazarak Para Kazanmak

07.02.2016
747
Makale Yazarak Para Kazanmak

Makale Yazarak Para Kazanmak

Sizler için ara ara evlerinizden çalışma imkanı sağlayacak iş fikirleri vermeye devam ediyoruz. Bugün yine evlerinizde keyifle yapacağınız ve bunu paraya dönüştürebileceğiniz güzel bir iş fikri ile karşınızdayım. Makale yazarak para kazanmak Modafesto.com iletişim bölümünden iş ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Makale Yazarak Nasıl Para Kazanabilirim?

Makale yazmak zaten çoğunuzun yaptığı ama farkında olmadığı bir eylemdir. Bazen bir düşünce , görüş hakkında ki bilgilerinizi bazı sitelerde, sosyal hesaplarınızda paylaşıyorsunuz. İşte bu tamamen size ait düşünceler aslında bir konuya ait yazıları oluşturuyor. Bunları daha da araştırmacı bir tarzda yazıya döktüğünüzde ortaya çok güzel makaleler çıkabilir. Bunun için biraz bilgi birazda araştırma şart tabi ki …

Makale YazmakHangi Konuda Yazacağım?

Makale yazarken konu seçimi tamamen sizin uzmanlık alanınızda olması sizin için çok daha iyi olacaktır. Bildiğiniz bir konu hakkında rahatlıkla yazabilirsiniz. Örneğin bir Türkçe öğretmeninde Türkçe makaleler yerine matematik konuları yazmasını isteyemeyiz tabi ki bu hem onu yorar hem de ortaya güzel bir makale çıkmaz. Bunun yerine herkesin kendi uzmanlık alanında yazması önerilir. Bir biyoloji öğretmeni yada biyoloji öğrencisi olabilirsiniz. Doğa ve yaşam konularında yazacağınız makale hem size katkı sağlayacaktır bu alanda kendinizi geliştirmeniz için, hem de yazdığınız makaleler çok daha başarılı olacaktır.

Makale Yazarak Para Kazanmak 2016Peki Ama Nasıl Para Kazanacağım?

Yazmış olduğunuz bu makaleleri isterseniz hazır bir şekilde satabilirsiniz. Hazır makale satışı yapan siteler bulunmaktadır veya bir siteye editör başvurusu yaparak o sitede size verilen kategoride yazılar yayımlayabilirsiniz. Yapacağınız bu işe karşın size aylık bir ücret verilebilir, yada yazmış olduğunuz makale sayısına göre ücret alabilirsiniz. Bu tamamen aranızda yapacağınız iş anlaşmasına bağlı olacaktır.

Makale Yazarak Para KazanmaHer Gün Zaman Ayıramayabilirim Ne Yapmalıyım?

Her gün yeterli zamanı olmayan kişiler ise düzenli bir iş almaktansa boş zamanlarında yazı yazarak bunları word dosyasına kaydedebilirsiniz. Yazmış olduğunuz bu yazıları toplu olduğunda örneğin; 20 adet 50 adet 100 adet gibi rakamlara ulaştığında bu şekilde satabilirsiniz.

2016 Makale Yazarak Para KazanmakKonu başlıklarını Nasıl Seçmeliyim?

Konu başlığı seçerken ilk başlarda söylediğimiz gibi öncelikle kendi branşınızı düşünün daha sonra bu kategori ile ilgili siteleri bulun. Örneğin;Moda tasarım okuyorsunuz, açın moda sitelerini ve yazılmış olan makaleler göz atın baktığınız göreceksiniz yazılmış olan başlıklar size fikir verecektir. En güzel Abiye Çanta Modelleri, Bu yaz Hangi Bikiniler Moda, 10 Moda kombin önerisi gibi gibi…

Makale Yazarak Para KazanHer Şey Hazır Nasıl Müşteri Bulacağım?

Eğer tüm dediklerimizi iyi bir şekilde anladıysanız müşteri bulmak için size yardımcı olabiliriz. Konu altında yorum yaparak bize ulaşabilirsiniz. Yorum yaparken kısa bir öz geçmiş, ve iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Unutmayın hiçbir tecrübenizin olması gerekmiyor, sadece boş vakitlerinizde size sunulan bir ek iş fırsatıdır.

Tekrar görüşmek dileği ile Mutlu Kalın Bizi Takibi Bırakmayın =) Teşekkürler

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.