Modada Yaprak Esintileri

11.05.2014
1.719
Modada Yaprak Esintileri

Modada Yaprak Esintileri “Yaprak Moda” olarak adlandırılan koleksiyonda yaprak ve moda özenle ilişkilendirilmiştir. Çeşitli yapraklarla yapılan elbise modellerinde yaprağın sanatın  pir parçası olabilir mi görüşünü deneyen Tang Chiew Ling yaptığı çalışmaları sizlerle paylaşıyoruz. Özel yaprakları bulduğunu ve şık  “elbise” yapmak istediğini dile getiren sanatçı bazıları yapıları, desenleri ve üzerinde çizgi hatları ile şekillendirilmiş bu kadar güzel şeyler ortaya çıkabileceğini düşünmediğini dile getiriyor.
Moda Yaprak
Audrey Hepburn – ünlü aktristen esinlenerek zarif bir şekilde basit yapraklardan oluşturulmuş hoş bir çalışma. Moda Yaprak-1 Solmuş yaprakları kullanarak yapılmış bu çalışmada yaklaşık 50 kuru yaprak kullanılmış. Moda Yaprak-2 Bu yaprakların orijinal renkleri Audrey Hepburn görüntüsü ile aynı olduğu için seçilmiş. Moda Yaprak-3Uzun zarif bir elbise yaratmak için oluşturulmuş güzel bir çalışma

Moda Yaprak-4
Bu basit 2 yaprak ile basit ama zor bir pozu göstermeyi tercih eden sanatçı. En sevdiği tarzlardan olduğunu dile getiriyor.

Moda Yaprak-5
Kadınların her zaman bu pozlarında çekici bir görünümü vardır.

Moda Yaprak-6
Bu solmuş yaprak yaklaşık 27 cm yüksekliğinde ve tek bir elbise için yeterlidir. İnanılmaz değil mi? Bu Elbisede ise yaprakların farklı renkleri kullanmaya çalıştı. Bu renkler gerçekten güzel, bu mor karanlık.

Moda Yaprak-7Bir akşam elbisesi gibi görünüyor ve o baloya  katılmak için gidiyor.

Moda Yaprak-8 Orada çimin üzerinde rastladığı bu sarı çiçekleri alarak kullanmış ve bu kadar güzel olacağını hiç tahmin etmediğini denediğini ve başardığını dile getiriyor.Oldukça güzel bir çalışma olmuş gerçekten

Moda Yaprak-9

Bu yapraklar öylesine parlak ve bu elbisede asil görünüyor.

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.