Enza Mobilya

18.06.2014
708
Enza Mobilya

Enza Mobilya

2010 yılında ülkenin süper markası olarak seçilen Yataş’ın 700 m2’den büyük yeni konsept mağazaları Enza Home adı ile hizmet vermektedir. Mobilya sektörünün lider isimlerinden biri olan Enza’nın, ülkenin dört bir yanındaki mağazalarında yemek odası takımlarından, yatak odası, genç odası ve oturma gruplarına kadar sayısız ürün bulunmaktadır. Ayrıca tamamlayıcı ürün olarak adlandırılan sehpa ve kitaplıkların satışının da olduğu Enza Mobilya mağazasına geldiğinizde farklı tarzların tek bir adreste buluştuğunu da göreceksiniz.

  Oturma gruplarında konfordan ödün vermeden fonksiyonel şıklığın bir arada sunulduğu modellerin yanında, evlerinize mistik bir dokunuş gerçekleştirecek, iddialı renk alternatiflerine sahip modeller de sizi bekliyor olacaktır. Son yılların favorisi köşe takımlarına göz attığınızda yine birçok seçenekle karşılaşacaksınız. Karizmatik çizgileri ile odanın tüm havasını değiştirecek modellerin bazıları yatak olabilme özelliğine de sahiptir. Özellikle fark yaratmaktan keyif alanların ilk tercihi Boogie, farklı ebat ve renkteki kırlentleri ile dekorasyonunuzda belirlediğiniz çağdaş çizgiye yakışır bir model olma özelliği taşımaktadır. Ayrıca köşe takımlarının çoğunda sağ ve sol olarak kullanım alternatifi bulunduğunu da hatırlatalım.

 Günün büyük bir kısmının geçirildiği ve yenilenmenin, dinlenmenin merkezi yatak odaları belki diğer odalardan daha fazla özen ister. Markanın kataloglarında yer alan yenilikçi, şık, fonksiyonel ve tasarım harikası yatak odası mobilyaları ile güne enerjik ve keyifli bir başlangıç yapmak zor olmayacaktır. Marka adı altında ahşabın büyüsünü yakalayabileceğiniz modeller olduğu gibi evinizin kapılarını Enza’nın sade, modern ve minimalist çizgilerine de açabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.