Keçe Servis Takımı Modelleri

04.01.2017
1.426
Keçe Servis Takımı Modelleri

Keçe Servis Takımı Modelleri. 1960’lı yıllarda ortaya çıkan bir akım ile beraber Amerikan Servisi adı altında servis takımları kullanılmaya başlanmıştır. Bu akım zamanla ortadan kalkıyor gibi olsa da son zamanlarda yeniden trend halini almıştır. Yine son zamanlarda sosyal medya diye anılan facebook, intagram, twitter gibi internet ortamlarında paylaşılan sofra resimleri de bu trendin yeniden önem kazanmasına vesile olmuştur. Bu sebeple sofralar daha şenlikli, daha gösterişli ve bir o kadar iştah açıcı hale gelmiştir. Burada en önemli rol servis takımlarınındır.

Keçe Servis Takımı Modelleri

Bu eskinin yeni trendi, kendini değiştirerek ve geliştirerek daha çeşitli ve farklı konseptlerle günümüzde kullanılmaya başlanmıştır. İşlemelisi, hasırlısı, varaklısı, çiçeklisi, patiskası, sazı, çuval bezinden olanı şeklinde görülmektedir. Son zamanlarda unutulmaya yüz tutan Keçecilik mesleğinin ustaları tarafından da bu trende uyularak, servis takımları keçeden imal edilmeye başlanmıştır. Renk renk, şekil şekil yapılan servis takımları hem otantik bir görüntü sağlamakta hem de diğerlerine göre daha zengin renk çeşidi ile sofraların baş tacı olmaktadır.

Keçe Servis Takımı Modelleri

Keçe servis takımlarının özelliklerinden biri de kişiye özel yapılabilmesidir ki, yeni evlenecek genç kız adayları bu konuyu önemsemekte ve kişiye özel üretilen keçe servis takımı modellerini tercih etmektedirler. Özellikle çeyiz alışverişlerinde aranmakta olup, çoğunlukla da özel sipariş verilerek sofralarda yerini almaktadır. Pazarlama tekniklerinin gelişme göstermesi ve global dünyanın bir parçası olunması sebebiyle, eskiden sadece dükkânlardan alınabilen keçe ve keçe ürünleri şimdilerde internet ortamından ve istenilen şekil, desen ve renk tayini müşteri tarafından yapılarak sipariş verilebilmektedir. Keçe Servis Takımı Modelleri internet siteleri ve keçe dükkânlarında sahiplerini beklemektedirler. 2 kişilik, 6 kişilik ve 12 kişilik olmak üzere bekârlara ve değişik büyüklükteki ailelere hizmet verme imkânı bulunmaktadır. Son zamanlarda otantik şekilde dekore edilen otel, motel ve pansiyonlarda da tercih edilmektedir.

Keçe Servis Takımı Modelleri

Keçe Servis Takımı Modelleri

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.