Depreme Dayanıklı Yatak Modelleri

29.12.2015
2.252
Depreme Dayanıklı Yatak Modelleri

Depreme Dayanıklı Yatak Modelleri

Depreme dayanıklı yatak modelleri, Son günlerde popüler hale gelen ve bir çok kişinin depreme dayanıklı olması bakımından tercih etmeye başladığı bu ilginç tasarımları sizler için yakından incelemeye aldık ve ürün hakkında ki bilgileri modafesto sitesinden aktarıyoruz.

Sonunda bu da oldu Depreme Dayanıklı Yatak Üretildi!
Evet yanlış duymadınız teknolojinin günden güne gelişmesi ve doğa ile mücadelede önemli bir rol oynayan tasarımcıların doğal afetlerden bir tanesi olan deprem anlarında insanların özellikle uyku anlarında yakalandıklarında can güvenliğini sağlayacak ilginç bir tasarıma imzasını attı.

Depreme Dayanıklı YatakDepremin ne zaman geleceği belli olmadığı için amansız bir şekilde yakalanmak da mümkün. En korkunç deprem anı şüphesiz uyku halinde yakalandığınız an olduğundan bu tasarım çok ilgi görecek gibi.

Depreme Dayanıklı Yatak Modelleri

Depreme Dayanıklı Yatak Modelleri

Sürekli depremlerin yaşandığı ülke olan Japonya bu duruma karşı güzel bir önlem almış durumda her ne kadar fiyatı pahalı olsa da can her şeyden önemlidir. Satılacağına eminim. Shinko Industries tarafından geliştirilen Wood Luck isimli yatak modeli, tam 60 ton yüke dayanabilme özelliğine sahip.

Depreme Dayanıklı Yatak Modelleri 2016Düşen enkazlara karşı üstün koruma sağlayan bu yatak sayesinde çok uzun süre hayatta kalabileceksiniz. 30-40 yıllık ağaçlar kullanılarak imal edilen yatak modeli  5,600 dolarlık fiyattan satışa sunuldu. 3 Farklı versiyonu bulunan yatak modelinin ilk olarak Japonya’da satışa sunulması bekleniyor. Ülkemizde tutulur mu bilmiyorum ama tüm dünyada kısa sürede büyük beğeni topladı.

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.