Başak Burcunun Genel Özellikleri

01.05.2014
600
Başak Burcunun Genel Özellikleri

Başak Burcunun Genel Özellikleri
Başak  Burcu Özellikleri, burçların genel özelliklerini incelemeye devam ediyoruz. Başak Burcu Erkeği, Başak Burcu Kadını hakkında bilgileri uzmanların açıklamaları doğrultusunda sizlerle paylaşıyoruz.

Başak Burcunun Genel Özellikleri

Burçlar kuşağının altıncı burcudur . Düzen ve çalışmayı simgeler .

Başak burcu insanı için çalışmak yaşamın önemli bir kısmıdır . Bu burcun insanları titizlikleri ile ünlüdürler . Bilgi edinmek onların ayrıca bir özelliğidir .

Bu burcun insanları için en uygun söz “Ben araştırıyorum” dur . Başak burcu insanları kullanım eşyalarını ve genelde diğer eşyalarını kontrolleri altında tutmak isterler . Bu insanların bilgileri genelde tecrübeler sonucu edinilmiştir . İşlerini çok titizlikle yaparlar ve bu arada detaylara çok dikkat ederler .

Bu burcun insanlarının ilginç bir yönü vardır ; Onlar ya düzeni sağlarlar veya karışıklığa sebep olurlar . İkisinin ortasını bulmaları zordur .

Dostluk ve arkadaşlık onlar için önem taşır ve arkadaşlarına iş bulmak için her gayreti sarfederler ve karşılık beklemezler .

Fakat çalışmayı sevmeyen biri ile hiç meşgul olmazlar . Onlar için gerçek olan iş ; çalışmak , hizmet ve düzendir . Başak burcu insanlarının pratik yönleri dikkat çekicidir . Hayır demesini bilen insanlardır . işleri ile ilgili her detayı hatırlarlar ve işleri hakkında konuşmaktan hoşlanırlar .

Başak insanları , yaşadıkları kendi dünyalarını mikroskop altında analiz edermişcesine davranışlarda bulunur , bu da onların hemen farkedilmelerine neden olur . Başak burcu insanları sağlık yönünden evhamlı ve hastalıktan korkmaya müsait insanlardır .

Hatta hastalık hastası olurlar , bu da ikili ilişkilerini olumsuz etkileyecektir . Mal sahibi olma yönünde istekleri vardır . İyi yemek yemekten ve iyi giyinmekten hoşlanırlar . Rahatlık onlar için fazlaca önemli değildir . Fakat maddi yönden rahatsalar lüks düşkünü ve tembel olabilirler . Başka insanları , giyimleri , ev eşyaları ve iş konusunda
çekiştirmekten hoşlanırlar .

Başak burcu insanları için aşk hayatı fazlaca önem taşımaz ve yüzeyseldir . Evliliklerini geciktirmeye eğilimlidirler . İyi konuşan , sözünü bilen , diplomatik kişiler onları aşırı etkiler .

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.