AHA Peeling Faydaları Ve Fiyatları

02.03.2016
816
AHA Peeling Faydaları Ve Fiyatları

AHA Peeling Faydaları Ve Fiyatları

Yüz güzelliği yüz yıllardır kadınların en çok önemsedikleri bölge olmuştur. Ciltte yer alan kusurlar can sıkıcı boyutlara ulaştığında kişinin öz güven sorunları yaşamasına sebep olur. Bu durumda asırlardır uygulanan bitkisel ve kimyasal tedaviler sonuç vermiş ve kusurlu bölgeleri tedavi etmiştir. Birçok kozmetik ürünle tedavi edilmeye çalışılan cilt, yanlış uygulamalara maruz kaldığında geri dönülmez sorunlara sebep olabilir. Bu yüzden cildinizdeki sorunları öncelikle uzman bir dermatoloğa muayene olarak göstermelisiniz. Daha sonra doktorunuzun tavsiye ettiği yöntem ve tedaviyi uygulamalısınız. AHA Peeling işlemi de mutlaka uzman bir dermatolog tarafından yapılmalıdır. Bilinçsiz kişiler tarafından yapılan uygulamalar çok ciddi sorunlara yol açabilir. Uygulama yaptıracağınız merkezin yasal ve resmi bir kurum olmasına dikkat temelisiniz.

AHA Peeling Faydaları

AHA Peeling Faydaları

Günümüzde uygulanan en başarılı tedavilerden olan AHA Peeling, meyve asitleri yardımıyla ciltteki sorunlu bölgenin soyularak temizlenmesini sağlar. Cildin sorunlu bölgesinin yanarak temiz cildin ortaya çıkmasına sebep olur. Uygulama sonrası genellikle bepanten krem sürülür ve Güneşe çıkılmaması gerekir.

Aha Peeling ve faydaları cildin siyah noktalardan arınması ve çok derin olmayan sivilce izlerinin giderilmesinde işe yarayan bir yöntemdir. Ayrıca çok derin olmayan kırışıklıkların da giderilmesi konusunda oldukça etkilidir. Uygulama sonrasında ciltte oluşan kabuklanmaları soymamak çok önemlidir. Bunlar soyulursa tedavi amacına ulaşmamış olur ve izlerin geçmesi mümkün olmaz. Kaşıntı ve kızarıklık olduğunda bepantene krem sürülerek doktorunuzun tavsiye ettiği şekilde davranmanız gerekir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.