adL ve Cengiz Abazoğlu tasarımları Merve Bloğur ile hayat buldu

10.07.2013
773
adL ve Cengiz Abazoğlu tasarımları Merve Bloğur ile hayat buldu

Seksi ve güzel oyuncu Merve Boloğur‘un katalog mankenliğini yaptığı adL & Cengiz Abazoğlu‘nun 2013 / 2014 kış sezonu için tasarladığı kreasyonları içeren koleksiyonu ile alakalı çekim arkası görüntüleri, adL tasarım direktörü, Zehra Işık ile yapılan röportaj ile Modafesto takipçilerine özel…

merve_bologur_adl_cengiz_abazoglu_cekimleri

Pamuklu ve peplun formu ile oluşturulan, ancak ana formları ile pek de adL çizgisinden şaşmamış bir kreasyon sizi bekliyor bu koleksiyonda. Özellikle, maskulen havasının ve feminen dik duran kadının seçimini simgeleyen koleksiyonda, aynı zamanda dijital baskılarında kullanıması sürprizi oldukça da başarılı kullanılmış.. Dantelin sürekli ağırlıklı olarak kullanıldığı koleksiyonun ürünleri adL farkı ile kullanıcıya sunuluyor.

Meskülen ve feminen temaların işlendiği çalışmalar, sevilen yıldız oyuncu Merve Boloğur’un da kendi ifadesi ile dediği gibi kendi tarzına yakın olmasından dolayı oldukça güçlü ve net sonuçlar ortaya koymuş. Kendisi için ilk deneyim olduğunu ifade eden Boloğur’un kamera arkası görüntülerini zevkle izleyeceksiniz.

Çok yakında modafesto.com sayfalarında adL & Cengiz Abazoğlu 2013 2014 Kış sezonu çekimlerini niteleyen galerimizi ve ürünleirn satış rakamlarını içeren detaylı haberimizi bulabileceksiniz. Takipte kalın.. Mutlu modafestolar dileriz.

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.