Yaz aylarının vazgeçilmezi Maksi Etek Modelleri 2013

30.05.2013
602
Yaz aylarının vazgeçilmezi Maksi Etek Modelleri 2013

Yazın gelmesi ile birlikte daha formda kalmayı ve rahat birşeyler giymeyi oldukça özlediğimizi de gidermiş oluyor yavaş yavaş. Tabi doğru seçimler yaparak şık da olmak için sürekli olarak alışveriş reyonlarında kararsız kalabiliyoruz. Çünkü oldukça fazla ürünler arasından seçim yapmak hiç de kolay olmuyor.

Yaklaşan düğünler, ve özellikle bu aylarda gerçekleştirildiklerinden sürekli olarak abiye elbise ve maksi etekler ile kombine edilmiş olan seçimlerde de uygun ölçülerin bulunması yanı sıra, yanlış yapılacak seçimlerde tamamen gecenizi mahvedebilir. Eğer sizde bu konuda ince eleyip sık dokuyanlardan iseniz, davetlisi olduğunuz davete katılmak için kararsızsanız size, maxi etek modellerini tavsiye ediyoruz.

Hafif ince ve üzerinize zarif duran, hoş ve güzel bir elbise seçmek istiyor iseniz, maxi etek modelleri bu yaızn tonları ile harmanlanınca oldukça göz alıcı olacaksınız.

Maxi Etek Modelleri 2013 Yaz2013 yazında özellikle yandan yırtmaçlı olan maxi etek modelleri farklı kesimler ve pastel renkler ile harmanlanınca oldukça şık bir izlenim bırakıyor. Bir çok markanın da farklı stilleri ile yaza özel satışa sunulan maxi etekleri yüksek veya dolgu topuklar ile kombin ettiğinizde çok çekici ve alımlı olabilirsiniz.

Maxi Etek Modelleri 2013 Yaz

Maxi etekler ile oluşturacağınız kombinler için üstünüze alacağınız, tişört, bluz veya gömleği aslında pek de dert etmenize gerek yok gibi. Tamamen yaza ayak uydurmuş bir görünüm sergileyecek iseniz, sandalet veya dolgu topuklar ile tamamladığınız maxi eteğiniz zaten tüm dikkatleri kendine çekeceğinden sonraki dikkat edilir kısım üstünüz olacaktır.

Maxi Etek Modelleri 2013 Yaz

Bu yazın trendi çizgilileri de maxi etekler üzerinde görmek mümkün. Sizde maxi etek tercihi yapmadan önce galerimizi bir gezmenizde yarar var diyoruz. Mutlu modafestolar.

 

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.