Polyester Tepsi Modelleri

12.10.2016
1.087
Polyester Tepsi Modelleri

Polyester tepsi modelleri, bir sanat eseri misali adeta tablolardan esinlenmiş taklit unsurları gibi, mağazaların, hediyelik eşya satan dükkânların, çeyiz mağazalarının ve zücaciyelerin vitrinleri yanı sıra raflarını süslemekte. Polyester tepsi modelleri son zamanlarda aldığı şekillerle bayanların son derece hoşuna gitmekte ve hanımlar tarafında sıklıkla tercih edilmekte.

Polyester Tepsi Modelleri

Polyester Tepsi Modelleri

Zira renkleri, sevimlilikleri ve şıklıklarıyla günün her saati bayanlar tarafından oldukça işlevsel bir şekilde kullanılan bu tepsiler, kırılmadıkları için de oldukça çok tercih ediliyorlar. Birbirinden neşeli ve sevimli modeller de dizayn edilen polyester tepsi modelleri, herkesin zevkine göre tasarlanmış ve piyasaya sürülmüş durumda.

desenli polyester tepsi

 desenli polyester tepsi

Çiçek motifli polyester tepsi modelleri, kabartmalı dokulu çiçek efektli polyester tepsi modelleri, çiçekli, böcekli, kuşlu, kelebekli polyester tepsi modelleri, kenarı fiyonk kabartmalı polyester tepsi modelleri, kenarına kelebek konmuş efekti yaratılmış kelebek kabartmalı polyester tepsi modelleri, simli tepsi modelleri, polyester aynalı tepsi modelleri, kumlu efektli tepsi modelleri, fiyonk desenli tepsi modelleri, zebra desenli tepsi modelleri, neon renklerde tasarlanmış tepsi modelleri, İstanbul manzaraları temalı tepsi modelleri, kadın resimli ve kadın temalı polyester tepsi modelleri, zebra desenli polyester tepsi modelleri..

çiçek desenli polyester tepsi

çiçek desenli polyester tepsi

Devamında kaplan desenli polyester tepsi modelleri, puantiyeli desenli tepsi modelleri, ekose desenli tepsi modelleri, yılan desenli polyester tepsi modelleri, natür mort temalı polyester tepsi modelleri, hayvan figürlü kedili, köpekli, ayıcık figürlü tepsi modelleri, bebek ve küçük çocuklar için tasarlanmış çizgi film karakterlerinden ve çizgi kahramanlarından ilham almış polyester tepsi modelleri, araba temalı ve Retro klasik araba temalı tepsi modelleri, gül baskılı, papatya baskılı, karanfil baskılı, bahar dalları ve yapraklar baskılı veya kabartmalı polyester tepsi modelleri, ev figürlü kar manzaralı polyester tepsi modelleri, kahve t sıcak ve soğuk içecek temalı polyester tepsi modelleri sayılabilir.

YAZAR BİLGİSİ
Zeynep
25 Yaşında Moda'yı yakından takip eden ve ünlü markaların yeni sezon ürünlerini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyan Modafesto.com Moda yazarı
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.