Lastikli Koltuk Örtüsü Modelleri Ve Fiyatları

16.02.2016
2.274
Lastikli Koltuk Örtüsü Modelleri Ve Fiyatları

Lastikli Koltuk Örtüsü Modelleri Ve Fiyatları

Evlerinizde tercih ettiğiniz koltuk örtülerinden memnun değilseniz eğer herkesin ortak şikayetlerinden olan kaymaları önlemek için düşünülmüş bu yeni nesil lastikli koltuk örtüsü modellerini tercih edebilirsiniz.

Lastikli Koltuk Örtüsü Nasıl Takılır

Aldığınız tamamen koltuklarınıza uygun ve onun ölçülerinde tasarlanmış koltuk örtülerini kolaylıkla takabilecek siniz. Detaylar ve nasıl takıldığı için örnek videoyu izleyebilirsiniz.

Lastikli Koltuk Örtüsü Modelleri

Kaymaz, leke tutmaz ve toz tüy barındırmayan bu modelleri sizlerde çok beğeneceksiniz. Çok çocuklu aileler için ideal çözümlerden bir tanesi olacaktır. Ev hanımlarının en büyük dertlerinden bir tanesi olan koltuk örtülerini sürekli çocuklarının ardından düzeltmeleri ve herhangi bir leke ve dökülmeye karşı bir önlemli olacak bu modeller. Hatırlarsanız eski yazılarımızda silinebilir ve kir tutmaz lastikli halı örtüsü modelleri paylaşmıştık. Oldukça ilgi gören modellerden sonra aynı teknoloji ile lastikli koltuk örtüsü modellerini de beğenilerinize sunuyoruz.

Lastikli Koltuk Örtüsü Modelleri

Lastikli Koltuk Örtüsü Modelleri

Lastikli Koltuk Örtüsü Fiyatları

Üçlü Koltuk Örtüsü 140 TL
ikili Koltuk Örtüsü 100 TL
Tekli Koltuk Örtüsü 80 TL
Berjer Tekli Koltuk Örtüsü 125 TL
Sandalye Ve Puf Örtüsü 35 TL
Minder Ve Yastık Kılıfı 25 TL
Üçlü + İkili + 2 Tekli Koltuk Örtüsü Fiyatı 400 TL

Dilerseniz kendi koltuk takımlarınızın resmini göndererek uygun ölçülerde dikilmesini sağlayabilirsiniz. Size özel olarak dikilecek modeliniz ücretsiz kargo ile evinize kadar teslim edilecektir.

Beğendiğiniz modeli sipariş etmek veya kendi koltuk örtülerinize göre sipariş vermek için iletişim sayfamızı kullanabilir yada konu altından yorum yapabilirsiniz. Modafesto.com sizin faydalı paylaşımları yapmaya devam ediyor bizi takip etmek için sosyal sayfalarımızı ekleyebilirsiniz. Takipte kalın….

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.