Çizgili Pantolon Ve Kıyafetler Nasıl Kombinlenir?

31.12.2023
1.172
Çizgili Pantolon Ve Kıyafetler Nasıl Kombinlenir?

Bu yazın en trend modellerinden bir tanesi de yatay ve dikey olarak tasarlanan genelde 2 farklı rengin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş çizgili modeller / desenler. Özellikle genç kesimin daha çok tercih ettiği çizgili modelli / desenli pantolon ve giysilerin nasıl seçileceği nasıl giyileceği konusunda bir kaç tavsiye de bulunmak istiyoruz.

Cizgilş_Pantolon_Modasi_2013 (2)

2013 yazının tartışmasız bir diğer trendi de neon renklerin hakim olduğu tasarımlar. Çizgilileri (çizgili modelleri) neon renkler ile bütünleştirilmiş olan modeller çok daha fazla ilgi odağı. Özellikle top (üst) kısımda tercih edilecek çizgili desenler sizi daha alımlı yapacaktır.

Neon_renkli_Cizgili_Tisort

Özellikle neon çizgilier ve neon renkler ile oluşturulmuş dikey ve yatay çizgiler yeterince dikkat çektiği için bir kombin oluşturulurken, kesinlikle diğer parçayı üst ya da alt farketmez, daha sade olarak seçmelisiniz.

Cizgilş_Pantolon_Modasi_2013 (10)

Her iki kısmında tamamen çizgiler ile oluşturulması, kombini olduğundan fazlası ile yorucu olarak niteler.Mesela neon çizgili bir bluz veya t-shirt tercih ettiyseniz bu yazın gene trendi olan mat ve pastel renklerden oluşturulmuş bir sade pantolon da en güzel tamamlayıcınız olabilir.

Cizgilş_Pantolon_Modasi_2013 (1)

Ancak iki kısmında üst ve alt olarak çizgili tercih eidlmesi durumunda, kesinlikle, alt kısımda eğer sıklıkla çizgilerden oluşan bir model tercih etmiş iseniz, üst kısım için bu seçimi daha aralıklı , boşluklu olarak yinelemenizde fayda var.

Cizgilş_Pantolon_Modasi_2013 (3)

Çizgili modayı daha şık göstermek için ise, modası asla geçmeyen oksford gömleklerden tercih edip şık bir kombin de oluşturabilirsiniz. Ek olarak trende uygun çizgili pijamalar da gündelik kombinler için harika bir seçim olabilir. 😉 Mutlu Modafestolar.

Cizgilş_Pantolon_Modasi_2013 (6)

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.