2014’ün Trend Olmuş Asimetrik Ceketleri

22.06.2014
537
2014’ün Trend Olmuş Asimetrik Ceketleri

2014’ÜN TREND OLMUŞ ASİMETRİK CEKETLERİ

Asimetrik uzun ceketler özellikle yaz aylarında bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Yazın sıcağında ne giyeceğini kara kara düşünen bayanların imdadına yetişen asimetrik ceketler, ince kumaşı sayesinde rahat hareket sağlarken, vücutta ağırlıkta yapmayarak adeta ceket hiç hissedilmiyor. Özellikle 2014 yazında alıcısı pek fazla olacak bu ceketlerin biraz inceleyelim…

Asimetrik ceketlerin tercih edilmesinde ki bir diğer sebep ise, üzerine giyeceğiniz her model pantolon veya şortla uyum sağlayabiliyor olması. Yani normal bir ceketi genellikle klasik pantolonlar veya spor kot pantolonların üzerine giyebilmenize rağmen asimetrik ceketleri hem spor pantolonlarla, hem şort, hem de kısa etek üzerine rahatlıkla giyerek güzel kombinler oluşturabilirsiniz.

Bayanlar asimetrik ceket giyimlerinde, alt giyimde istediği kombini rahatlıkla yaparken, ayakkabı seçiminde de aynı rahatlığı gösterebiliyorlar. Asimetrik ceket giyinen bayanlar ayakkabılarını açık, topuklu veya babet tarzı modellerden seçebilirler. Örnek verecek olursak; açık renk bir ceketin altına beyaz bir t-shirt ve alt kısma kısa açık renk bir şort, bunların altına topuklu ve burnu kapalı siyah ayakkabı gayet güzel bir kombin oluşturabilir. Hatta güzel bir t-shirt üstü kolye ile giyim tamamlanabilir.

Bu tarz ceketlerde bayanlar için düz renk modeller ile üzeri karışık desenlerle donatılmış modeller seçenek olarak sunulurken, transparan model ceketler de bayanlar için bir diğer alternatif olarak öne çıkıyor. Bakalım bu sezon hangi tarz ceketler daha çok göze çarpacak?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.