Boğa Burcunun Genel Özellikleri

01.05.2014
511
Boğa Burcunun Genel Özellikleri

Boğa Burcunun Genel Özellikleri

Boğa Burcu Özellikleri, burçların genel özelliklerini incelemeye devam ediyoruz. Boğa Burcu Erkeği, Boğa Burcu Kadını  Bu sorularımızın yanıtını uzmanların açıklamaları doğrultusunda sizlerle paylaşıyoruz.

Burçlar kuşağının ikinci burcudur . Bilinçli yönlendirilmiş kararlılık ve sahip olma isteğini sembolize eder .

Boğa , toprak elementinden bir burç olduğu için bu burcun insanları , maddi konuları kavrayıp değerlendirme ve kullanımda ustadırlar .

Onlar için önemli olan sahiplenmektir . Pratiklik konusunda tartışma götürmez meziyetleri vardır .

Hayatın pratik yönünü yaşarken , manevi yönde doğru olanı ararlar . Hayatın kolaylıklarından , rahatlığından ve
materyal kazançlardan hoşlanırlar . Boğa burcu için en uygun söz “Benim var” dır .

Boğa burcu insanı hoş sohbetlerden , huzurdan , eğlenceden ve rahat yaşamaktan hoşlanır . Tüm bunları engelleyen herşey onun için
önemlidir ve çok enerji harcaması gerekse de bu engelleri aşar . İnatçılığı ile ün yapmıştır .

Boğa insanı , ilgisi doğrultusunda hedeflediği şeyin sonucuna vardığında bunu korumak için elinden geleni yapar ve hiç kimse onun ilgisini başka bir yöne sevkedemez . Hedefinin yoluna hiç kimsenin çıkmasını istemez ve buna aşırı dikkat eder . Bu yüzden
şüphecidir .

Paraya olan sevgisi , para ile alabilecek ve yapabileceklerinin sevincini yaşamak istemesindendir . Boğa insanlarının taklitçi yönleride vardır . Hoşlarına giden herhangi birşeyi taklit etmekten kaçınmazlar . İyi ve güzel olan nesneleri korumasını bildikleri gibi değerinide bilirler .

Boğa insanı iyi giyinmekten hoşlanır ve iyi giyinenlerden çabuk etkilenir . Boğa insanı için hayatta önemli olan güvencedir . Bu hem maddi yönde hem de manevi yöndedir . İlişkilerini mümkün olduğunca korumaya çalışır . Arkadaşlarına sadık olduğu için onların problemleri ile ilgilenmekten hoşlanır . Sahip olma duygusu aşırı gelişmiştir . Genelde aşırı kıskanç olduklarından kıskançlık krizlerine de girebilirler . Bu türlü davranışları , güvenceye olan ihtiyaçlarından kaynaklanır .

İlginç bir özellikleride uzun vadeli ve hatta seneler sürebilecek planlar yapabilmeleridir . Boğa insanlarının kendilerine özgü oluşumları vardır , onları değiştirmek için boşuna çaba sarfetmemelidir .

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.