Aslan Burcunun Genel Özellikleri

01.05.2014
480
Aslan Burcunun Genel Özellikleri

Aslan  Burcunun Genel Özellikleri
Aslan  Burcu Özellikleri, burçların genel özelliklerini incelemeye devam ediyoruz. Aslan Burcu Erkeği, Aslan  Burcu Kadını hakkında bilgileri uzmanların açıklamaları doğrultusunda sizlerle paylaşıyoruz.

Aslan Burcunun Genel Özellikleri

Burçlar kuşağının beşinci burcudur . Yaratıcılık ve yaşam kaynağını simgeler .

Aslan burcu insanları genelde kibirli davranışları ve bağışlayıcı tutumları ile ünlüdür .

Aslan insanları için en uygun söz “Ben istiyorum”dur .
Bu burcun insanları kendi iç güçlerini dengeleme ve geliştirme eğilimindedirler . Çok kibirli
olduklarından ve saygınlık kazanma isteklerinden dolayı ortada kalmaktan , ani soruları yanıtlayamamaktan ,
cevapsız kalmaktan ve sıkıştırılmaktan korkarlar .

Aslan burcu insanları için herşeyin bir çözümü , yanıtı ve açıklaması mutlaka olmalıdır . Aslan insanı toplum içinde gündemde olmak ,
sevilir birisi olmak , tanınmak ister .

Bunlardan birini gerçekleştirdiği zaman , çevresine ve topluma karşı büyük oynamaktan kaçınmaz ve bu yerini korumak için elinden geleni yapar . Herhangi bir topluluk içinde bulunduğunda dikkatlerin üzerinde olmasından hoşlanır ve zevk alır .

Aslan insanları bir problemle uğraşıyorken , bir çözüm bulunamazsa işte o anda problemin çözümüne yönelik yepyeni gelişmeler ortaya çıkar ve o bunları kullanarak meseleyi ustalıkla halleder . Bu yönden şanslı sayılırlar .

Bu burç insanının olumlu bir yönüde ; kendilerini düşünmeden sevdikleri insana para , vakit ve bilgilerini karşılıksız verebilmeleridir . Bu burcun insanları için para , hedeflerine ulaşabilmek için bir araçtır , onlar bunun bilincindedirler . Bir aslan insanının fikirlerini paylaşmıyorsanız , dikkatli olmalısınız , dostluğunuz uzun sürmeyebilir . Onu ancak fikirlerini paylaşıyorsanız yönlendirebilirsiniz .

Aslan burcu insanları başkalarının kendileri hakkındaki düşüncelerinin olumlu olmasını isterler . Bunda da çoğu zaman başarılı olurlar . İnsanları etkileyebildiklerinin farkında olduklarından , daha çok etkileme yolları ararlar .

Hareketlerindeki kibirlilik ve gurur başkaları tarafından hemen anlaşılır . Aslan burcu insanı bir sorumluluk almış ve ona güvenilmişse bu sorumluluğa layık olabilmek için elinden geleni yapar , fakat kısıtlanmamak şartı ile . Aslan insanları pratiktirler , felsefi ve mantıklı düşünmeye her zaman önem verirler .

YAZAR BİLGİSİ
Serdar
Moda,sağlık,yaşam ve güncel bilgileri sizinle paylaşan modafesto.com kurucusu
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.