Zen Pırlanta Kolye Modelleri

Posted on Ağu 4 2016 - 12:51am by Elif Su

Zen Pırlanta Kolye Modelleri

Hediye almak ve hediye vermek birçoklarını mutlu etmektedir. Sevdiğiniz bir bayan arkadaşınıza, eşinize, özel gördüğünüz her bayana hediye altın kolye sunabilirsiniz. Aradığınız modeli kolayca bulacağınız zen pırlanta kolye modelleri içerisinden mutlaka her beğeniye uygun modeli görebilirsiniz. Marka altın firması, ünlü tasarımcıları sayesinde birbirinden harika modeller tasarlayarak, tercih yapmanızda zorlanmanıza sebep olacaklardır. Öylesine narin modelleri sayesinde, eşinizin sevgilinizin yüzünü güldürebilirsiniz. Zen pırlanta kolye modelleri arasında yer alan tasarımlardan olan kar tanesi en çok tercih edilen sadeliği seven bayanların favorisi olan kolyeler arasında yer almaktadır. Bunların arasında tektaş olan kolyelerde yine sadeliği ve şıklığı seven bir çok bayanın favorisi olmuştur. Üç adet pırlanta taştan oluşan tria modeli ise değer verdiğiniz sevdiklerinize hediye edebileceğiniz kolyeler arasında yer almaktadır.

Reina modeli olarak geçen yine tamamen, pırlantadan oluşan çiçek görünümlü olan kolyeler, özel olan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz kolyeler arasında yer almaktadır. Klasik modellerden hoşlananlar için ise, fantezi pırlanta kolyeler göz doldurmaktadır. Renkli gruplardan hoşlanan bayanlar için tasarlanmış olan yeşil renkli pırlanta olan kolyelerde sevilerek kullanılmaktadır. Kişiye özel olarak almak istediğiniz pırlanta bir kolye arayanlar için tasarlanmış olan burçlu olan kolyelerde bayanlar tarafından tercih edilenler arasındadır. Hiç modası eskimeyen şans anahtarı kolyeleri de beğenilerek kullanılmaktadır. Alacak olduğunuz pırlanta kolyenin kaç karat bir pırlanta kolye olacağına bütçeniz ölçüsünde karar verebilirsiniz.

Her bütçeye uygun olan seçenekleriyle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Yine son derece şirin olan pırlanta kardan adam modeli de severek alacağınız ve hediye edeceğiniz kolyeler arasında yer almaktadır. Sevdiğinize hediye edebileceğiniz melek kanatlı ve love yazılı pırlanta kolyeler sevdiğinizi son derece mutlu edecektir. Rabia’nın eli şeklindeki pırlanta kolyeler, isimlik şeklinde olanlar, deniz yıldızı, kalp, at nalı, vav harfli, Allah yazılı , sonsuzluk kolyesi, üçlü şans meleği kolyesi, yıldızlı, çiçekli ve Kemal Atatürk imzalı, pırlanta olan kolye gibi bir çok seçeneği bulunmaktadır. Aradığınız bulamadığınız tüm modellere zen marka ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yılbaşı Çam Ağacı Süsleme Yöntemleri başlıklı makalemizde Çam Ağacı Süsleme, Çam Ağacı Süsleme Resimli ve Çam Ağacı Süsleme Yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave A Response